VW servisas Vilniuje ir Kaune

Kemi Bosch Car Service,
2024 m. sausio 11 d. 11:56

Sugedo jūsų Volkswagen automobilis? Reikia atlikti apžiūrą prieš pirkimą? O gal atėjo metas profilaktiniam aptarnavimui? KEMI servisai Vilniuje ir Kaune pasirūpins jūsų automobiliu.

Vw servisas
Vw servisas

Kokias paslaugas atliekame?

Mūsų VW servisas atlieka tokias paslaugas kaip: variklių remontas, važiuoklės tvarkymas, ratų geometrijos patikra, aptarnavimas, kompiuterinė diagnostika bei daug kitų. Esame Bosch serviso partneris, todėl gausite aukščiausią darbų ir detalių kokybę, bei bus suteikta garantija.

Dirbame su daugeliu VW automobilių

Volkswagen yra bene populiariausi automobiliai Lietuvos keliuose. Mūsų komanda dažnai su jais susiduria, tad KEMI Volkswagen servisas remontuoja: Passat, Golf, Touran, Sharan, Caravelle, Transporter, Caddy, Crafter, Amarok, T-Roc, Polo, Taigo, Tiguan, Touareg, Arteon bei visus iD serijos elektromobilius.

KEMI Volkswagen servisas tvarko ir iš JAV, Kanados grįžusius VW.

Dažniausios Volkswagen problemos ir jų remontas

KEMI Volkswagen servisas nuolat remontuoja VW sedanus, universalus, hečbekus, furgonus, mikroautobusus, vienatūrius, krosoverius bei visureigius. Dėl to pažįstame kone kiekvieną modelį bei variantą ir galime spręsti dažniausiai pasitaikančias ar retas, unikalias problemas.

Remontuojame Volkswagen automobilių: variklius, stabdžių sistemas, važiuokles, transmisijas, elektroniką, išmetimo sistemas, daug kitų dalių. Nepriklausomai nuo to, kokia problema ištiko, rasime sprendimą.

Kodėl KEMI VW servisas?

  • Ilgametė, daugiau nei 30 metų siekianti patirtis remontuojant automobilius;
  • Siūlomas labai platus paslaugų spektras;
  • KEMI VW servisas darbina tik patyrusius specialistus;
  • Visiems darbams mūsų servisas suteikia 24 mėnesių arba 24 000 km (kas sueina pirmiau), garantiją;
  • Lengva užsiregistruoti;
  • Profesionalus dėmesys, draugiškas bendravimas bei priėmimas.

VW diagnostika – jos nauda

Automobilio VW diagnostika turi būti atliekama prieš bet kokį rimtą remontą ar pardavimą, pirkimą. Kadangi šiuolaikiniai automobiliai turi daugybę elektroninių blokų ir komponentų, kiekvienas iš jų turi veikti nepriekaištingai. Plika akimi ar net su įrankiais kai kurių problemų neįmanoma nustatyti. Jos yra subtilios ir apie konkrečius gedimus sužinoti galima tik randant klaidų kodus ir problemas. Po diagnostikos KEMI specialistai pasakys, koks VW remontas reikalingas, kokios dalys turi būti pakeistos, remontuojamos, restauruojamos. Tai padeda sutaupyti.

Kartu su kompiuterine diagnostika atliekama ir apžiūra bei mechaninė patikra.

DUK

Kokia bus mano VW remonto kaina?


Galutinės remonto kainos prasideda nuo 10,6 EUR. Jos priklauso nuo detalių kainos ir darbų trukmės. Daugumos paslaugų įkainius ir tarifus rasite mūsų interneto puslapyje, tačiau tikslią sąmatą mūsų specialistai pateiks iš karto po diagnostikos.

Kiek truks mano Volkswagen remontas?

Jūsų automobilio remonto trukmė gali svyruoti nuo <1 valandos iki kelių dienų. Tai priklauso nuo remonto apimties ir darbų sudėtingumo, detalių prieinamumo. Apie darbų trukmę KEMI VW servisas informuos po diagnostikos, prieš pradedant.

Kaip rezervuoti laiką VW remontui?

Jeigu jūsų VW automobiliui reikalingas remontas, rezervuoti laiką KEMI servise galite net trimis būdais:

;