Autoelektrikai Vilniuje ir Kaune

Moderni automobilio elektros sistemų diagnostika ir remontas su BOSCH įranga.

Kompiuterinės diagnostikos pagalba gali būti aptinkamos sistemos klaidos.
Kompiuterinės diagnostikos pagalba gali būti aptinkamos sistemos klaidos.

Autodiagnostikos paslaugų kainos

Kompiuterinė diagnostika: nuo 40 EUR

Elektros sistemos diagnostika: nuo 40 EUR

Elektros sistemos gedimų taisymas: nuo 49 EUR

Dažniausiai atliekamos paslaugos

 • Automobilio valdymo sistemų (variklio, kuro tiekimo, uždegimo sistemų ir kt.) patikra ir remontas.
 • Akumuliatorių patikra, įkrovimas, keitimas.
 • Starterių, generatorių patikra ir remontas.
 • Kondicionavimo, ventiliacijos, šildymo sistemų diagnostika ir remontas.
 • Parkavimo daviklių remontas, patikra, diagnostika.
 • Kitų pagalbinių elektrinių prietaisų remontas.

Kodėl ieškant patikimo autoelektriko verta rinktis Kemi?

 • BOSCH sertifikuoti arba BOSCH mokymų programą baigę specialistai jūsų paslaugoms.
 • Profesionalus, sisteminis gedimų šalinimas.
 • Moderni autodiagnostinė BOSCH įranga.
 • Profesionali Kemi komanda, turinti daugiau kaip 30 metų patirtį.
 • Remontui atlikti naudojame tik kokybiškas, rinkoje gerai žinomų gamintojų detales.
 • Dalims ir paslaugoms suteikiame 2 metų arba 24 000 km. garantija.

Kodėl reikia atlikti automobilio elektros sistemų diagnostiką ir remontą?

Sugedęs elektronikos komponentas gali greitai iš rikiuotės išvesti kitas sistemas, todėl tai Jums gali sukelti nemažai rūpesčių, susijusių su automobilio remontu, o kai kurių gedimų nepašalinus laiku, jie gali sukelti problemas, reikalaujančias daug daugiau išlaidų. Svarbu vos tik pastebėjus elektronikos gedimą, kuo greičiau atvykti į autoservisą, kur jums bus atlikta profesionali autodiagnostika.

Jeigu pastebėjote automobilio skydelyje mirksinčius įspėjamuosius ženklus, kurie signalizuoja apie atsiradusį gedimą, ar kažkuris iš elektronikos prietaisų staiga nustojo veikti, nedelskite ir kreipkitės į mus.

Profesionali Kemi serviso komanda atliks automobilio elektros įrenginių techninės būklės diagnostiką, nustatys gedimus ir jų priežastis, atliks techninės priežiūros ir remonto darbus.

Patyrę Kemi autoelektrikai padės išspręsti daugumą Jūsų automobilio problemų

Tikslios kompiuterinės diagnostikos pagalba gali būti aptinkamos sistemos klaidos - gedimų židiniai, kurie signalizuoja apie tam tikro pobūdžio elektronikos problemas. Užbėgus įvykiams už akių ir pritaikius reikalingą bei tinkamą elektronikos remontą, galima išvengti kur kas didesnių ir gerokai brangiau kainuojančių automobilio gedimų.

Kemi profesionalų komanda vadovaujasi automobilių gamintojų rekomendacijomis naudoja kokybišką, šiuolaikinę elektros instaliacijos gedimų nustatymo ir remonto BOSCH įrangą bei įrankius. Kiekvienas mūsų autoelektrikas puikiai analizuoja kompiuterinius duomenis ir jais vadovaudamasis nustato ne tik esamus sutrikimus, bet ir galimas problemines automobilio vietas. Visa tai leidžia mums atlikti profesionalų automobilių elektros instaliacijos aptarnavimą Jūsų automobiliui, tiksliai nustatyti gedimą ir jį pašalinti.

Greitai atliekamos kompiuterinės diagnostikos ir autoelektriko paslaugos

Nors automobiliuose esanti elektronika yra komplikuota ir sudėtinga, profesionalus automobilių elektrikas gali dirbti tikrai greitai. Kai kurias problemas specialistai mūsų servisuose pajėgs diagnozuoti labai sparčiai ir sprendimą pasiūlys bei darbus atliks per vieną ar porą valandų.

Kaip vyksta automobilių elektronikos remontas?

Naudodamas BOSCH diagnostinę įrangą, Kemi automobilių elektrikas randa problemą ir ją identifikuoja. Tada, sutarus su klientu dėl sąlygų, pradedamas darbas. Išardomos reikiamos dalys, pakeičiami pažeisti, susidėvėję arba visiškai iš rikiuotės išėję komponentai. Kai kada gali trukti naujų detalių gavimas. Nors turime dideles atsargas savo ir partnerių sandėlyje, dirbant su retais modeliais kartais tenka kiek palaukti. Bet kokiu atveju apie darbų trukmę jus informuos mūsų autoelektrikas.

Kompiuterinė automobilio diagnostika prieš pirkimą

Nepirkite katės maiše ir prieš investuodami į naują automobilį, užregistruokite laiką patikrai Kemi autoservise.

Prieš perkant, labai svarbu susipažinti su automobilio būkle. Kompiuterinė diagnostika bei Kemi autoelektrikai Vilniuje ar Kaune suteikia tikslią informaciją bei apžvelgia apie automobilio elektrinės ir mechaninės dalies realybę. Nebelieka iliuzijų.

Su šia diagnostikos procedūra užtikrinama, kad pirkimą atliksite remdamiesi realia bei neiškraipyta informacija ir išvengsite nenumatytų gedimų ar defektų.

Kokie ženklai išduoda, kad laikas kreiptis dėl autoelektriko paslaugų?

Atpažindami ankstyvus įspėjimus galite neleisti jiems išaugti į didesnes problemas.

Dažniausiai pasitaikantys požymiai - tai įsižiebusios lemputės Check Engine, EPC, DPF, Service ir panašios. Be to, jeigu yra sunkumų užvedant automobilį arba girdisi neįprastų garsų, neveikia tam tikra elektronika, mūsų specialistai galėtų padėti.

Nedelsiant kreipkitės ir užsitikrinkite ramybę dėl savo automobilio.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kiek truks autoelektriko atliekami darbai?

Autoelektriko paslaugos gali pareikalauti vos keliolikos minučių arba net kelių dienų. Viskas priklauso nuo problemos sudėtingumo.

Paprasta kompiuterinė diagnostika įprastai trunka mažiau nei valandą.

Na, o sudėtingos elektrinių sistemų problemos gali pareikalauti išsamesnio tyrimo ir pažeistų detalių keitimas trunka kelias valandas ar kelias dienas.

Tai, kiek truks mūsų autoelektrikai Vilniuje ar Kaune, lemia ir jūsų automobilio amžius, būklė ir modelis.

Kokias problemas gali padėti nustatyti kompiuterinė diagnostika?

Autoelektriko paslaugos, vien su kompiuterinės diagnostikos pagalba gali padėti nustatyti aibę problemų. Sugedę sensoriai, prastai veikiantis akumuliatorius ar pažeisti atstumo jutikliai – dažnai pasitaikančios, smulkios problemos.

Tačiau su diagnostika autoelektrikas gali nustatyti rimtesnes problemas, pavyzdžiui, variklio, pavarų dėžės ar išmetimo sistemos problemas. Prijungtas kompiuteris suteikia informacijos apie automobilio elektroninę ir mechaninę dalį.

Kodėl šį darbą turėtų atlikti tik profesionalūs autoelektrikai?

Automobiliuose elektronika yra delikati bei sudėtinga ir reikalauja tikslaus valdymo. Profesionalūs Kemi automobilių elektronikos ekspertai yra apmokyti suprasti visas automobiliuose esančias elektronikos sistemas, pažinti klaidų kodus ir greitai pateikti tikslias išvadas ir pasiūlyti remontą.

Nekvalifikuotas darbas gali neišspręsti problemos, ją dar labiau paaštrinti, labai ilgai trukti arba problemą išspręsti tik labai trumpam laikui. Profesionalūs automobilių elektrikai užtikrina efektyvumą, tikslumą ir saugumą.

Kas vyksta po kompiuterinės diagnostikos?

Atlikus kompiuterinę diagnostiką Kemi servise, mūsų komanda įvertina rezultatus. Tada informuojame klientą apie nustatytas problemas, potencialius sprendimus, remonto darbų bei detalių kainas, trukmę.

Aiškiai suprasdamas problemą, klientas gali nuspręsti, ką toliau daryti - eksploatuoti automobilį tokį, koks jis yra, ar patikėti Kemi, kad vietoje būtų atlikti remonto darbai.

Kas bus, jeigu laiku nepasinaudosiu autoelektriko paslaugomis?

Vėluojant apsilankyti pas autoelektriką, nedideli gedimai gali virsti didelėmis, brangiomis ar visiškai nepataisomomis problemomis.

Nesprendžiamos elektrinės sistemos problemos gali plisti po visą automobilį, o tai tik didina neišvengiamam remontui reikiamas išlaidas.

Be to, dėl elektros sistemos gedimų gali išaugti pavojus ir sumažėti saugumas, kadangi automobilis pasidarys neprognozuojamas.

Ar apsimoka daryti kompiuterinę diagnostiką?

Mes manome, kad tikrai taip!

Nedidelė investicija į diagnostiką gali padėti atskleisti rimtas problemas prieš perkant automobilį, po autoįvykio ar pastebėjus naują lemputę ant skydelio. Autoelektrikai Vilniuje arba Kaune esančiuose Kemi servisuose galės jus nuraminti, kad problema nerimta, arba iš karto pasiūlys sprendimą bet kokiai kitai bėdai.

;