Važiuoklės remontas

Važiuoklė - viena iš svarbiausių automobilių sistemų, kuri užtikrina saugų automobilių valdymą. Vadovaudamiesi ilgamete patirtimi, rekomenduojame bent kartą metuose patikrinti ratų geometriją ir įvertinti padangų nusidėvėjimo tolygumą.

Važiuoklės remontas
Važiuoklės remontas

Kada reikia remontuoti automobilio važiuoklę?

Svarbu yra atpažinti, kada yra reikalingas važiuoklės remontas. Ženklai - kurie parodo, kad jau laikas kreiptis į servisą:

 • Nepažįstamas triukšmas.

  Rimtas signalas, kad važiuoklei reikia remonto - tai pašaliniai garsai sklindantys iš automobilio apačios. Tai gali nutikti sutrikus automobilio amortizavimo, ratų guolių, vairo kolonėlės darbui, esant sailenblokų ar šarnyrų ar kitų mechanizmų susidėvėjimui.
 • Pablogėjęs automobilio valdymas.

  Bet koks manevras, kurį atliekate su vairu, judina važiuoklę. Jei pastebėjote vairavimo problemų, tai gali reikšti, kad kažkas yra ne taip su dalimis, esančiomis važiuoklėje ar aplink ją.Kad jau yra rimta problema išduoda tai, kad važiuojant automobilis krypsta į vieną arba į kitą pusę, vairas nereaguoja į manevrus ir tam, kad automobilis judėtų tiesiai, turite nuolat taisyti vairo padėtį.
 • Greitas padangų susidėvėjimas.

  Netolygiai susidėvėjusios padangos gali signalizuoti apie važiuoklės gedimus. Jei matote, kad Jūsų automobilio padangos netolygiai susidėvėjusios, rekomenduojama atlikti važiuoklės patikrą.

Kodėl svarbu atlikti važiuoklės patikrą?

Ši sudėtinga sistema yra sudaryta iš daugybės dalių: pakabos mazgų, automobilio vairo mechanizmo, rėmo, tilto, ir kitų labai svarbių eismo saugumui mechanizmų. Jos detalės susijusios su kitomis automobilio sistemomis. Kiekvienas iš šių mechanizmų turi būti laiku tikrinamas ir prižiūrimas. Ne tik tada, kai jau įvyksta gedimas, bet vieną ar du kartus per metus, atliekant važiuoklės patikrą. Vadovaudamiesi ilgamete patirtimi, rekomenduojame bent kartą metuose patikrinti ratų geometriją ir įvertinti padangų nusidėvėjimo tolygumą.

Tvarkinga važiuoklė užtikrins jūsų saugumą kelionės metu, todėl važiuoklės remontas visada turi būti atliekamas laiku.

Kodėl važiuoklės patikrai bei remontui verta rinktis Kemi autoservisus?

Mūsų servisuose kvalifikuoti darbuotojai suteiks Jums reikiamas konsultacijas ir patikrins Jūsų automobilio važiuoklę.

 • Atliekame visas su automobilio važiuoklės remontu susijusias paslaugas.
 • Naudojame tik kokybiškas, rinkoje gerai žinomų gamintojų detales.
 • Kubiliaus g. servise Vilniuje naudojame pažangų “Beissbarth” važiuoklės patikros stendą.
 • Esame profesionali komanda turinti daugiau kaip 30 metų patirtį.
 • Visoms važiuoklės dalims ir paslaugoms suteikiame 2 metų arba 24 000 km garantiją.
;