Aušinimo sistemos remontas

Jei susidūrėte su aušinimo sistemos problemomis, pastebite, jog variklis perkaista, įtariate aušinimo sistemos gedimą arba tokios bėdos nustatomos po diagnostikos, esate ten, kur reikia. KEMI servise atliksime aušinimo sistemos remontą, pakeisime pažeistas dalis ir padėsime atstatyti puikią variklio būklę.

Pildomas aušinimo skystis (antifrizas)
Pildomas aušinimo skystis (antifrizas)

Aušinimo sistemos remonto kaina

Aušinimo sistemos remonto kaina gali būti įvairi ir priklauso nuo gedimo rimtumo, automobilio modelio ir kai kurių kitų faktorių. Įprastai aušinimo sistemos remontas kainuoja nuo 15 EUR.

Dažniausiai atliekamos paslaugos

  • Aušinimo ventiliatoriaus keitimas
  • Aušinimo radiatoriaus keitimas
  • Termostato keitimas
  • Aušinimo siurblio keitimas
  • Aušinimo skysčio keitimas, patikra
  • Pečiuko remontas, keitimas

Kaip žinoti, kad yra problemų su aušinimo sistema?

Aušinimo sistemos remontas turėtų būti neatidėliotinu prioritetu, jeigu pastebite kažkuriuos iš šių ženklų:

  • Variklio termometras rodo, kad jis perkaista;
  • Aiškiai matomas aušinimo skysčio (antifrizo) nuotėkis;
  • Garai, kylantys iš radiatoriaus;
  • Neįprasti aušinimo ventiliatoriaus garsai.

Apie problemas taip pat gali byloti nestabilius rodmenis rodantis temperatūros matuoklis arba keistas kvapas, sklindantis į automobilio saloną. Jeigu pastebite kažkurį iš šių ženklų, užpildykite internetinę registracijos formą, skambinkite į sau artimiausią KEMI servisą arba rašykite el. paštu į kemi@kemi.lt. Jūsų automobilio aušinimo sistemai būtinas dėmesys!

Dažniausiai atliekamų aušinimo sistemos remonto paslaugų nauda

Pakeitus sugedusį aušinimo ventiliatorių užtikrinama, kad automobilio variklis neperkais ir jame bus palaikoma optimali darbinė temperatūra. Šis remontas apsaugo nuo galimų su perkaitimu susijusių pažeidimų.

Aušinimo radiatoriaus keitimas taip pat yra būtinas, jei variklis nebegali reguliuoti ir palaikyti optimalios temperatūros. Jei radiatorius veikia prastai, tai gali sukelti rimtus variklio pažeidimus.

Naujas termostatas užtikrina tikslų aušinimo skysčio srauto reguliavimą ir palaiko optimalią variklio temperatūrą. Jį pakeitus galima pašalinti su perkaitimu susijusias problemas.

Taip pat keičiamas ir aušinimo skysčio (dar vadinamas vandens) siurblys. Jis padeda antifrizui cirkuliuoti pakankamu intensyvumu.

Aušinimo skysčio svarba geram variklio darbui

Aušinimo skystis yra labai svarbus geram variklio darbui. Būtent jis reguliuoja variklio temperatūrą ir neleidžia jam perkaisti mat išsklaido šilumą.

Jis taip pat apsaugo nuo korozijos ir šiluminę energiją nukreipti ten, kur reikia.

Reguliariai tikrinant aušinimo skysčio lygį ir turint pakankamą jo kiekį užtikrinamas efektyvus variklio darbas, pailginamas jo tarnavimo laikas ir automobilį vairuoti pasidaro maloniau bei saugiau.

KEMI – kokybiškas visų automobilių aušinimo sistemų remontas

Aušinimo sistemos remontas KEMI servisuose atliekamas su garantija, kokybiškai ir atsakingai. Visoms pakeistoms dalims ir atliktiems darbams suteikiame net 24 000 km arba 24 mėnesių garantiją, kad jūs galėtumėte jaustis saugiai ir užtikrintai. Tvarkome aušinimo sistemas tiek dažniausiai keliuose sutinkamiems, tiek patiems rečiausiems automobiliams.

Kadangi esame BOSCH servisų tinklo partneris, turime darbui reikalingą, itin kokybišką įrangą, su kuria mūsų technikai yra apmokyti dirbti. Galutinis rezultatas – greitai ir kokybiškai atliekamas remontas.

Aušinimo sistemos gedimai – kodėl negalima jų palikti likimo valiai?

Ignoruodami aušinimo sistemos problemas galite sulaukti labai rimtų variklio gedimų. Dažniausiai pasitaiko perkaitimų, kurie kenkia absoliučiai visiems mazgams ir komponentams. Neretai sutinkamos ir galvos tarpinės problemos ar net nepataisomi gedimai.

Visų šių problemų remontas gali būti brangus. Be to, jos smarkiai sutrumpins jūsų automobilio variklio tarnavimo laiką. Reguliari techninė priežiūra ir neatidėliojamas remontas padės to išvengti.

DUK

Kiek trunka įvairių aušinimo sistemos komponentų remontas?

Tokio tipo remonto darbai gali trukti nuo kelių valandų iki visos dienos, kadangi norint prieiti prie įvairių aušinimo sistemos komponentų gali reikėti ardymo ar kitų panašių darbų. Preliminarią darbų trukmę po diagnostikos visada įvardina mūsų atstovai.

Kokia yra aušinimo sistemos paskirtis?

Aušinimo sistemos paskirtis palaikyti optimaliausią automobilio variklio darbo temperatūrą. Sutrikus sistemos darbui variklis perkaista, prietaisų skydelyje temperatūros rodiklis šokteli aukščiau normos. Norint išvengti sutrikimų ir brangiai kainuojančių remontų, nuosekliai ir laiku stebėkite aušinimo skysčio (antifrizo) lygį ir jį keiskite kas du metus.

;