Akumuliatorių keitimas, priežiūra

Kemi servisuose atlikdami diagnostiką, savo klientams stengiamės užtikrinti važiavimą be problemų ir padedame išvengi rūpesčių, galinčių kilti dėl netikėto akumuliatoriaus gedimo.

Akumuliatoriaus priežiūra

Akumuliatorius turi būti eksploatuojamas pagal paskirtį, o jo talpa turi atitikti galingumui, nurodytam transporto priemonės gamintojo.

Nemažai automobilių gedimų, susijusių su akumuliatoriaus problemomis, kyla dėl netinkamo jo eksploatavimo. Dažniausi veiksniai, įtakojantys netinkamą akumuliatoriaus būklę, yra šie:

  • Netinkamas transporto priemonės akumuliatoriaus pasirinkimas.
  • Ekstremalios temperatūros (tiek didelės, tiek mažos) bei nepalankios oro sąlygos.
  • Važinėjimas trumpais atstumais – rezultatas : nepakanka laiko akumuliatoriui įkrauti.
  • Nereguliarus transporto priemonės naudojimas (ilgos transporto priemonės naudojimo pertraukos). Priklausomai nuo aplinkos temperatūros ir akumuliatoriaus nusidėvėjimo, dėl savaiminio išsikrovimo proceso akumuliatorius per keletą savaičių gali visiškai išsikrauti.
  • Natūralus susidėvėjimas.

Reguliariai tikrinant automobilio akumuliatoriaus būklę, vairuotojams užtikrinamas saugus važiavimas. Tikrinant transporto priemonių akumuliatorius ir nustačius prastą techninę jų būklę, galima užkirsti kelią dėl šios priežasties ateityje kylančioms problemoms. Kemi servisuose atlikdami tokią diagnostiką, savo klientams stengiamės užtikrinti važiavimą be problemų ir padedame išvengi rūpesčių, galinčių kilti dėl netikėto akumuliatoriaus gedimo.

Kad akumuliatorius tarnautų ilgiau - išsikrovusį akumuliatorių rekomenduojama nedelsiant pakrauti. Išsikrovusio akumuliatoriaus aktyviosios medžiagos negrįžtamai dingsta dėl akumuliatoriaus sudėties savybių.

Mūsų rinkoje populiariausi akumuliatorių gamintojai

  • „AD“ akumuliatoriai

47 metai patirties pasaulinėje rinkoje, prekiauja akumuliatoriais net 40-yje šalių. Gamintojo suteikiama garantija – 3 metai.

  • „Bosch“ akumuliatoriai

Vokiečių gamintojas, pelnęs itin gerą reputaciją tiek akumuliatorių, tiek kitų prekių gamyboje. Gamintojo suteikiama garantija – 2 metai.

  • „Varta“ akumuliatoriai

Daugiau kaip 125 metus rinkoje esantis gamintojas, nuolat investuojantis į inovacijas. Šia įmone pasitiki tokie automobilių gamybos gigantai kaip BMW, Audi ar Scania. Gamintojo suteikiama garantija – 2 metai.

Akumuliatoriaus keitimo kaina

Akumuliatoriaus keitimo Kemi servisuose kaina priklauso nuo automobilio modelio ir akumuliatoriaus padėties automobilyje.

Visuose Kemi servisuose grąžinę seną akumuliatorių, gausite nuolaidą naujam!

;