Padangų, ratų remontas

Padangą pradūrus ar kitaip pažeidus - ją dar galima suremontuoti. Vienas iš patikimiausių orą leidžiančios padangos taisymo būdų - padangos hermetizavimas.

Pažeista padanga

Jeigu ieškote informacijos apie padangų montavimą, keitimą ir balansavimą - spauskite čia.

Kokiais atvejais gali būti atliekamas padangų remontas?

Padangos hermetizavimas atliekamas naudojant specialų padangos lopą, padanga numontuojama nuo ratlankio ir pradūrimas užsandarinimas iš vidinės padangos pusės.

Iš išorės padanga remontuojama kaiščiu. Šis būdas yra labai paprastas, nebrangus ir trunka vos kelias minutes. Vis dėlto gamintojai nerekomenduoja šio remonto būdo, nes šis padangos sandarinimo būdas yra skirtas pasiekti artimiausią autoservisą.

Kokias remonto paslaugas atliekame?

  • Padangų remontas
  • Slapto varžto atsukimas
  • Ventilio keitimas
  • Padangos hermetizavimas

Kokio padangos pažeidimo tvarkyti neverta?

Padangos yra neremontuojamos, kai:

  • yra stipriai pažeistas padangos kordas;
  • kada yra mechaniškai pažeistas padangos šonas.

Kiek kainuoja padangų remontas?

Padangos remonto kaina priklauso nuo to, koks yra pažeidimas ir kokios yra galimybės ją suremontuoti. Kviečiame atvykti į Kemi autoservisus, kur mūsų specialistai apžiūrės padangas, suteiks konsultaciją bei pasiūlys tinkamiausią sprendimą.

Ką daryti pradūrus padangą kelyje?

Ne visi šiuolaikiniai automobiliai turi atsarginį ratą, tokiais atvejais rekomenduojama visada automobilyje turėti avarinį pradurtos padangos remonto rinkinį Slime.

Padangų avarinio remonto komplektas

Daugelis automobilių gamintojų į naujus automobilius nebekomplektuoja atsarginio rato, jam net nėra numatytos vietos, todėl jei kelyje Jums nutiko taip, kad buvo pradurta padanga - tai šią priemonę turėti yra ypač svarbu.

Slime avarinis padangų remonto komplektas
"Slime" avarinis padangų remonto komplektas

Slime avarinio padangų remonto komplekto dėka per kelias minutes užsandarindsite ir galėsite pripūsti pradurtą padangą.

Kuo ypatingi Slime sandarikliai? Kaip žinote, panaudojus įprastas putas užklijuoti pradurtai padangai, labai sunku nuvalyti šias putas ir kokybiškai sutvarkyti padangas. Slime sandarikliai yra specialūs skysčiai, kurie užklijuoja iki 6mm skyles padangose, o ir Slime skystis lengvai išplaunamas vandeniu. Be to, Slime sandarikliai nekenkia padangų slėgio kontrolės sistemai, nedegūs.

Produkto savybės:

  • Remonto laikas vidutiniškai 15 minučių arba mažiau.
  • Sandarina iki 6mm pločio skyles.
  • Aukštos galios 12V oro kompresorius su padangų slėgio davikliu vidutinio dydžio automobilio padangą pripučia per 7 minutes.
  • Komplektą sudaro slime hermetikas ir 12V kompresorius.

Video, kaip naudoti šią priemonę :

;