Automobilių remontas Vilniuje ir Kaune

Automobilis, nevažiuoja ar sugedo? Galbūt skydelyje dega check engine lemputė? O gal patekote į eismo įvykį? Tuomet reikia, kad automobiliu pasirūpintų patikimas servisas, kuriame dirba remontą išmanantys profesionalai. KEMI servisuose atliekamas įvairus automobilių remontas. Čia kokybiškai tvarkomi varikliai, važiuoklės, elektronika, stabdžių, išmetimo sistemos ir ne tik. Norite sužinoti kiek truktų ir kiek kainuotų auto remontas su garantija? Kreipkitės telefonu, el. paštu arba užpildę užklausos formą.

Kemi

KEMI – bene patikimiausias autoservisas Vilniuje ir Kaune

Sertifikuoti BOSCH servisų tinklo partneriai KEMI autoservisai yra įsikūrę Kaune ir Vilniuje. Visus klientų automobilius, mikroautobusus ar kemperius apžiūri, aptarnauja ir tvarko didelę kompetenciją turintys, su geriausia įranga dirbantys meistrai. Darbams ir detalėms suteikiama 24 mėnesių arba 24 000 km garantija.

Pas mus galite atvykti dėl periodinio aptarnavimo, skubaus ar planuoto remonto bei papildomų paslaugų.

Nors atliekamas labai įvairus automobilių remontas, dažniausiai siūlome šias paslaugas:

KEMI auto remontas - kone visų markių ir tipų automobiliams

Tvarkome automobilius su benzininiais, dyzeliniais, hibridiniais vidaus degimo varikliais bei naujausius elektromobilius. Dirbame su vokiškų, prancūziškų, britiškų (angliškų), švediškų, amerikietiškų, japoniškų, korėjietiškų ar kitų šalių gamintojų automobiliais.

KEMI servisuose dažnai atliekamas automobilių remontas tiek populiariausiems hečbekams ar sedanams, tiek šeimyniniams SUV (visureigiams), krosoveriams, universalams ar sportiniams kupė bei kabrioletams. Greitai ir kokybiškai tvarkome tiek Europos rinkai skirtus, tiek iš JAV pargabentus bei pačius rečiausius sportinius ar egzotiškus istorinius automobilius.

Po diagnostikos pasiūlysime sprendimus ir atliksime visus reikalingus darbus.

TOP 5 priežastys, kodėl verta užsukti į KEMI

Nors priežasčių galima rasti daug, štai 5 svarbiausios, kodėl jūsų auto remontas turėtų būti atliekamas čia:

  1. Garantija. Visi darbai ir visos naujos dalys gauna 24 mėnesių arba 24 000 km garantiją (priklauso, kas sueina anksčiau).
  2. BOSCH įranga. Diagnostika, remontas ir aptarnavimas vyksta profesionaliau, greičiau ir sklandžiau, nes naudojame aukščiausio lygio BOSCH techniką.
  3. Patyrę technikai ir ilgametė patirtis. KEMI auto servisai automobilius sėkmingai tvarko jau ilgiau nei 30 metų. Na, o mūsų servisuose dirba patyrę meistrai, elektrikai.
  4. Skaidrumas ir patrauklios kainos. Interneto puslapyje galite rasti visų paslaugų orientacinius įkainius. Na, o po diagnostikos, prieš pradedant darbus, mūsų meistrai pristatys tikslią sąmatą.
  5. Viskas vienoje vietoje. KEMI servisuose atliekamas labai plataus profilio automobilių remontas. Nesvarbu kokia problema nutiko, mes pasiūlysime sprendimus, bėdas pašalinsime.

Automobilių remontas - patraukli kaina ir trukmė

Jūsų automobilių, mikroautobusų ar kemperių remonto kainos prasideda vos nuo 10,6 EUR. Atsidarius konkrečios paslaugos puslapį KEMI svetainėje jūs galėsite daugiau sužinoti apie tokio tipo remonto eigą, trukmę, įkainius.

Kadangi kiekviena transporto priemonė yra skirtinga, o atvejis ir gedimas gali būti unikalus, kainą ir trukmę tiksliname po apžiūros ir diagnostikos. Svarbiausia tai, kad prieš pradedant darbus visada informuojame klientus. Dirbame sparčiai.

Lojalumo programa bei kitos naudos klientams

Suprantame, koks svarbus kiekvienam klientui yra jų automobilis. Dėl to sukūrėme lojalumo programą, kuri leidžia gauti 10 % nuolaidą visoms detalėms ir serviso paslaugoms. Jeigu išleidžiate daugiau nei 300 EUR vieno ar kelių apsilankymų mūsų servise, metu, jums iš karto suteikiama lojalumo kortelė, kuri suteiks naudas.

Taip pat, pagal poreikį siūlome ir papildomas paslaugas klientams. Nuomojame automobilius klientams Vilniuje, saugome padangas iki keitimo bei teikiame tech. pagalbą visoje Lietuvoje.

Automobilio remonto eiga KEMI servise

Viskas prasideda nuo automobilio priėmimo, apžiūros ir diagnostikos. Specialistai naudoja kompiuterinės diagnostikos techniką, keltuvus ir kitą įrangą bei techniką, kad nustatytų problemos priežastis ir rastų būdus, kaip gedimus pašalinti.

Priklausomai nuo gedimo sudėtingumo ir rimtumo, automobilio remontas gali trukti nuo keliasdešimt minučių iki kelių dienų.

Garantuojame, kad nuo pat priėmimo iki atidavimo jūsų automobilis bus patikimose rankose.

DUK

Kaip dažnai reikėtų lankytis servise?

Labai svarbu reguliariai atlikti automobilio techninį aptarnavimą. Rekomenduojama tai daryti bent du kartus per metus arba pagal gamintojo nustatytą techninės priežiūros grafiką (apie tai dažnai praneša automobilio kompiuteris)

Automobilio remontas reikalingas nedelsiant, jei išgirdote neįprastų garsų, pastebėjote problemų ar prietaisų skydelyje pastebėjote įspėjamąsias lemputes.

Kaip rasti geriausią ir patikimiausią servisą?

Jei norite rasti patikimą autoservisą, ieškokite tokio, kuris suteikia garantiją savo darbams, taip parodydamas užtikrindamas savo paslaugų kokybę.

Svarbiausia - kainų ir darbų eigos skaidrumas. Profesionalus bendravimas, tiek suprantant Jūsų poreikius, tiek aiškinant detales apie paslaugas, taip pat yra labai svarbūs niuansai klientams, kuriuos domina auto remontas.

Kaip užsiregistruoti į KEMI servisą?

Jeigu reikalingas automobilių remontas, apžiūra ar aptarnavimas - užsiregistruoti į KEMI galite telefonu, el. paštu arba pasinaudoti internetine rezervacijos forma. Susitarkite dėl jums patogaus apsilankymo laiko. Registruodamiesi į apsilankymą būtinai pateikite kuo išsamesnę informaciją apie savo automobilį ir reikalingas paslaugas arba gedimus.

Kodėl svarbu tai, kad KEMI yra BOSCH partnerių tinklo narys?

Visų pirma – remonto paslaugos atliekamos tiksliai, pagal naujausias metodikas ir technologijas.

Antra – pažeistos ar sudėvėtos detalės keičiamos tik į kokybiškas.

Trečia – dirbame tiek su populiariausiais, tiek su rečiausiais automobiliais ir visiems jiems suteikiame vienodos kokybės paslaugą.

;