Ratų suvedimas

Ratų geometrija labai svarbi norint saugiai eksploatuoti automobilį. Tikslus ratų geometrijos sureguliavimas užtikrina saugų ir stabilų automobilio valdymą.

Ratų suvedimas
Ratų suvedimas

Kada reikia daryti ratų suvedimą?

Ratų suvedimą (geometriją) rekomenduojama atlikti profilaktiškai kasmet arba kas 15 000 kilometrų.

Dėl laiku neatliktos ratų geometrijos patikros ne tik dyla padangos, tačiau galimi įvairūs automobilio važiuoklės gedimai. Automobilio valdymas po ratų suvedimo sureguliavimo bus stabilesnis, bus teisinga judėjimo trajektorija, automobilį bus nesunku suvaldyti jam slystant. Tai ypač svarbu rudens – žiemos sezonu.

Savalaikė ratų geometrijos patikra

Savalaikė ratų geometrijos patikra bei atlikta suvedimo korekcija apsaugos padangas nuo priešlaikinio ar netolygaus susidėvėjimo. Nuo tinkamai sureguliuoto ratų suvedimo labai priklauso automobilio padangų naudojimo ilgaamžiškumas. Priežasčių, dėl ko automobiliui privalo atliktas ratų suvedimas yra nemažai: tai ir važiuoklės elementų susidėvėjimas, taip pat neseniai atliktas vairo sistemos ar pakabos remontas, avarijos pasekmės, ir kt.

Kas svarbu prieš atliekant ratų geometriją?

Prieš atliekant ratų geometrijos reguliavimo darbus, svarbu yra įvertinti bendrą pakabos, amortizatorių būklę ir padangų slėgį. Jeigu yra gedimų ar neatitikimų, būtina juos pašalinti.

Ratų suvedimo kaina

Kemi autoservisuose ratų suvedimo paslaugos kaina:

  • Ratų geometrijos patikrinimas: 25 EUR
  • Ratų suvedimas priekinė ašis: 42 EUR
  • Ratų suvedimas dvi ašys: 50-63 EUR

;