Mikroautobusų ir kemperių remontas

Jei jūsų keleivinį ar krovininį mikroautobusą, ar net kemperį reikia remontuoti, aptarnauti prieš pardavimą, patikrinti prieš pirkimą, sutaisyti po įvykio – kreipkitės į artimiausią KEMI servisą Kaune arba Vilniuje. Mūsų servisuose atliekamas kokybiškas mikroautobusų remontas, tvarkomos tiek dažniausiai pasitaikančios, tiek pačios rečiausios jų ir kemperių problemos. Jau dabar sutarkite laiką ir džiaukitės idealios techninės būklės transporto priemone.

Mikroautobusų ir kemperių remontas

Kodėl verta rinktis mūsų autoservisus?

 • Atliekame visus įprastus mikroautobusų ir kemperių remonto darbus.
 • 4 m aukščio vartai Kubiliaus g. servise.
 • Profesionali Kemi komanda turinti daugiau kaip 30 metų patirtį.
 • Dalims ir paslaugoms suteikiama 2 metų arba 24 000 km garantija.

Mikroautobusų remontas Vilniuje ir Kaune – KEMI servisuose

KEMI servisuose atliekamas: VW, Iveco, MAN, Ford, Toyota, Nissan, Opel, Peugeot, Mercedes-Benz ir beveik bet kurių kitų keleivinių ar krovininių mikroautobusų remontas.

Tvarkome mikroautobusų ir kemperių: variklius, transmisijas, važiuokles, stabdžių, išmetimo sistemas, elektroniką ir daugelį kitų sričių. Su jūsų transporto priemone KEMI servise dirbs tik aukščiausią kvalifikaciją turintys specialistai. KEMI – per 30 metų sėkmingai tvarko įvairius mikroautobusus ir lengvuosius automobilius, tad siūlome kokybę, patikimumą ir atsakingumą.

KEMI – Bosch partneris, kokybiškai tvarkantis visų rūšių mikroautobusus

KEMI yra BOSCH partneris. Būdami BOSCH servisų tinklo nariu gauname prieigą prie išsamiausių duomenų bazių, geriausios ir naujausios įrangos bei daugybės kokybiškų detalių. Visa tai leidžia visavertiškai pasirūpinti bet kurio kliento mikroautobusais ar įvairaus dydžio kemperiais. KEMI specialistai apmokyti dirbti su BOSCH technika, tad visi procesai vyksta sparčiai. Jums nereikia daug laukti, kol transporto priemonė vėl tampa paruošta darbui.

Garantija, kokybė, plati specializacija

Kadangi dauguma mikroautobusų naudojami darbui, o su kemperiais įveikiami dideli atstumai, jie turi kuo mažiau laiko praleisti servise, ne kelyje. Dėl to rūpinamės, kad klientai gautų aukščiausios įmanomos kokybės paslaugas bei jaustųsi jomis užtikrinti.

Visiems remonto darbams bei naujoms dalims suteikiama 24 000 km arba 24 mėnesių garantija, kad privatūs ir verslo klientai galėtų eksploatuoti mikroautobusus nesibaimindami dėl to, kad problemos kartosis.

Esame BOSCH partneris, tad greitai gauname reikiamas dalis, tiksliai diagnozuojame gedimus, turime visą įrangą, reikalingą net kebliausiems darbams atlikti.

Dažniausiai tvarkomi gedimai bei problemos

Mikroautobusai dažniausiai naudojami vežioti krovinius ar keleivius, o kemperis - tik keleivius bei jų daiktus. Šios transporto priemonė patiria dideles apkrovas ir išbandymus. Nors problematikos skiriasi, priklausomai nuo modelio, tačiau galima pastebėti tendencijas, kokios rūšies remonto šių transporto priemonių savininkams reikia dažniausiai:

 • Važiuoklės ir pakabos detalių keitimas, remontavimas;
 • Išmetimo sistemos tvarkymas;
 • Transmisijos bei sankabos remontas;
 • Stabdžių kaladėlių, diskų keitimas ir remontas;
 • Prakiurusių ar pažeistų padangų tvarkymas;
 • Variklio remontas.
 • Ir kt.

Remonto kainos, trukmė

Mikroautobusų remontas gali būti ir pakankamai standartinis, ir labai sudėtingas. Dėl to skiriasi paslaugų kaina ir laikas, kiek trunka darbai.

Paprasčiausias užduotis KEMI mechanikai įgyvendina per keliolika ar keliasdešimt minučių. Na, o sudėtingiausiems darbams, kur reikia daug ardymo bei tikrinimo, gali reikėti kelių dienų. Apie tai informuosime po mikroautobuso ar kemperio patikros, diagnostikos.

Remonto kainos prasideda nuo 10,6 EUR ir priklauso nuo detalių kainos bei darbų sudėtingumo. Daug informacijos apie kainas rasite mūsų svetainėje, bet jos tikslinamos po apžiūros.

Registracija ir laiko rezervacija mikroautobusų remontui

Užsiregistruoti į KEMI servisą – labai paprasta. Tai galite padaryti el. paštu, rašydami į [email protected], užpildydami registracijos formą internetu ar kreipdamiesi į jums artimiausią KEMI servisą telefonu.

Kodėl svarbus mikroautobusų bei kemperių remontas?

 • Net ir smulkus remontas šiandien gali apsaugoti nuo brangiai tvarkomų problemų ateityje;
 • Tai padės išlaikyti efektyviai veikiantį komercinį automobilį, padidins jūsų darbuotojų produktyvumą, leis transporto priemonei išlaikyti gerą perpardavimo vertę;
 • Jeigu tvarkomas kemperis - į kelionę galėsite leistis su didesniu užtikrintumu;
 • Bus pašalintos įkyrėti spėjusios problemos.
;