Stabdžių sistemos remontas

Stabdžių remontas užtikrins saugumą ir komfortą už automobilio vairo. KEMI servisas pasirūpins stabdžių diagnostika, remontu, aptarnavimu kone visų markių bei modelių automobiliams.

Stabdžių sistemos remontas
Stabdžių sistemos remontas

Stabdžių remonto kainos

Stabdžių remonto kaina priklauso nuo darbo pobūdžio ir automobilio modelio. Orientaciniai įkainiai:

 • stabdžių hidraulinės sistemos nuorinimas – nuo 10,6 EUR
 • stabdžių suporto remontas – nuo 47,7 EUR
 • stabdžių žarnelės keitimas – nuo 26,5 EUR
 • diskinių stabdžių kaladėlių keitimas – nuo 31,8 EUR
 • būgninių stabdžių kaladėlių keitimas – nuo 31,8 EUR
 • stabdžių disko/būgno keitimas – nuo 21,2 EUR

Registruokitės patikrai

Registruokitės apsilankymui KEMI servise ir mes sutvarkysime stabdžių problemas, pakeisime kaladėles, diskus, atliksime nuorinimą ir kitas paslaugas. Visiems darbams suteikiame garantiją!

Gerai veikiantys stabdžiai - saugus automobilis

Saugumą eisme bene labiausiai užtikrina stabdžiai. Stoti ir stabdyti su automobiliu efektyviai įmanoma tik tada, kai visi stabdžių sistemos komponentai veikia tinkamai. Kaip ir visa likusi automobilio techninė dalis, jie gali dėvėtis ir gesti. Jiems reikia priežiūros tam, kad tiek jūs, tiek kiti eismo dalyviai aplink jus galėtų jaustis saugiai.

Dažniausiai atliekamos paslaugos

Stabdžių remonto eiga

Yra keli akivaizdūs ženklai rodantys, kad automobilio stabdymo sistemai reikalingas remontas. Vienas iš jų - vairo ir pedalo vibracija stabdant, dėl kurios pailgėja stabdymo kelias ir atsiranda susidūrimo pavojus.

Tam, kad stabdžių remontas būtų efektyvus, reikia tiksliai diagnozuoti problemą. KEMI servise atliekama vizuali apžiūra ir/ar mechaniškai patikrinamas stabdžių efektyvumas. Diagnostikos metu gali būti nustatyta, kad: susidėvėjo kaladėlės ar stabdžių diskai, nesandarios skysčio žarnelės, problemos su ABS sistema, neveikia rankinis stabdis ir ne tik. Mūsų meistrai galės pasiūlyti geriausius sprendimus.

Stabdžiai – saugaus dalyvavimo eisme pagrindas

Jeigu galima laiku sustoti, labai sumažėja rizika patekti į eismo įvykį. Tačiau vairuotojai dažnu atveju gana atmestinai žiūri į stabdžių sistemos remontą ir net užsidegus lemputei ant skydelio ar pasirodžius pirmiesiems įspėjamiesiems signalams, remontas yra atidėliojamas. Rekomenduojame periodiškai atlikti visos važiuoklės ir stabdžių sistemos diagnostiką KEMI servise Vilniuje arba Kaune. Pagal specialistų rekomendacijas atliekamas stabdžių remontas leis išvengti nemalonių situacijų ir padidins judėjimo komfortą.

Stabdžių skystis - jo svarba

Stabdžių skystis yra vienas svarbiausių stabdžių sistemos komponentų. Nuo stabdžių skysčio būklės priklauso stabdžių sistemos darbas, o vairuojant ekstremaliomis sąlygomis - tai tampa išgyvenimo dalimi. Kodėl? Stabdžių skystis turi savybę absorbuoti drėgmę, kuri blogina skysčio darbines savybes. Laiku nepakeistas stabdžių skystis taip pat gali sukelti rimtų nepatogumų keliaujant kalnuotose vietovėse. Ši paslauga nėra brangi, todėl savo klientams rekomenduojame ją atlikti kartą į du metus.

Pasirūpinkime vieni kitų saugumu ir užsukite į mūsų autoservisus stabdžių sistemos patikrai.

KEMI – visapusiškas stabdžių sistemos remontas ir aptarnavimas

KEMI turi ilgametę patirtį aptarnaujant ir remontuojant vokiškų, itališkų, japoniškų, amerikietiškų, švediškų, korėjietiškų ir kitų šalių gamintojų automobilių stabdžių sistemas. Visiems darbams ir dalims suteikiama net 24 000 km arba 24 mėn. garantija, tad pas mus apsilankyti tikrai verta. Kad ir koks retas automobilis, kad ir kokia rimta problema – ko gero rasime sprendimą ir leisime mėgautis važiavimu vėl ir vėl.

Kodėl verta rinktis Kemi autoservisus?

Mūsų servisuose atliekame visas stabdžių remonto paslaugas. Kvalifikuoti darbuotojai suteiks Jums reikiamas konsultacijas.

 • Naudojame tik kokybiškas, rinkoje gerai žinomų gamintojų detales
 • Paslaugas suteiks profesionali Kemi komanda - turime daugiau kaip 30 metų patirtį
 • Visoms dalims ir paslaugoms suteikiame 2 metų arba 24 000 km garantiją.

DUK

Kas išduoda, jog reikalingas stabdžių remontas?

 • Suprastėjęs stabdymas;
 • Lemputė ant prietaisų skydelio;
 • Prastai veikianti ABS;
 • Laisva arba labai sunki stabdžių pedalo eiga;
 • Neveikiantis rankinis stabdys;
 • Cypimas arba girgždėjimas, girdimas stabdant;
 • Nuotėkis iš po automobilio;
 • Staigus stabdžių skysčio netekimas.

Kas kiek laiko reikėtų keisti kaladėles ir diskus?

Vieno skaičiaus nėra, nes tai priklauso nuo važiavimo įpročių ir automobilio. Vienais atvejais kaladėlės gali atlaikyti 100 000 km, tačiau dažniausiai rekomenduojama jas keisti kas ~50 000 km.

Diskus keisti reikia rečiau – kas ~120 000 – 200 000 km.

Kiek trunka stabdžių remontas?

Remonto trukmė priklauso nuo automobilio ir darbų sudėtingumo. Procesas gali užimti porą valandų, o gali trukti ir ilgiau nei dieną. Apie tai informuosime tiksliai identifikavę problemą, po diagnostikos.

;