Stabdžių kaladelių keitimas

Kemi Bosch Car Service,
2023 m. gruodžio 18 d. 10:47

Stabdžių kaladėlės – kiekvienam vairuotojui pažįstamas, labai svarbus stabdžių sistemos komponentas. Savalaikis jų keitimas padės saugiai judėti eisme, neprarasti TA bei išvengti rimtesnių stabdžių sistemos problemų. Mes, kaip BOSCH serviso tinklo narys suteiksime net 24 mėnesių arba 24 000 km garantiją darbams ir dalims. Mus rasite Vilniuje ir Kaune.

Stabdžių kaladėlių keitimas
Stabdžių kaladėlių keitimas

Stabdžių kaladelių keitimo kaina

Tiek diskinių, tiek būgninių stabdžių kaladėlių keitimo kaina prasideda nuo 31,8 EUR, tačiau priklauso nuo jūsų automobilio modelio. Apie tai, kokia bus galutinė keitimo kaina, informuosime po užklausos arba atvykus į servisą, prieš pradedant darbus.

Stabdžių kaladėlės – svarba ir funkcija

Stabdžių kaladėlės yra, galima sakyti, pagrindinis jūsų transporto priemonės stabdžių sistemos komponentas. Nuspaudus pedalą, kaladėlės prispaudžiamos prie disko ir suima generuoti didelę trintį. Būtent ta trintis sulėtina arba stabdo automobilį. Laikui bėgant, dėl šios trinties kaladėlės nusidėvi. Svarbu, kad jos dėvėtųsi tolygiai ir, pasiekus tam tikrą lygį, būtų pakeistos.

Laiku atliekamas stabdžių kaladėlių keitimas leis jaustis saugiai.

4 ženklai, pranešantys, kad reikia keisti stabdžių kaladėles

Štai keletas ženklų, kurie išduoda, kad jau reikėtų apsilankyti servise dėl šios paslaugos:

  1. Neįprasti garsai. Girgždėjimas arba stabdžių cypimas, girdimas stabdant, dažnai rodo, kad stabdžių kaladėlės jau susidėvėjusios.
  2. Sumažėjęs stabdymo efektyvumas. Jei automobilis lėčiau stoja arba stabdžių pedalas ėmė duoti kitokį grįžtamą ryšį nei visada , tai gali būti susidėvėjusių kaladėlių požymis.
  3. Įspėjamoji lemputė. Daugelyje šiuolaikinių automobilių veikia sensoriai, kurie prietaisų skydelyje uždega indikatorių, kai ateina laikas keisti stabdžių trinkeles ir jos per daug susidėvi.
  4. Kai tai matosi plika akimi. Galima greitai vizualiai apžiūrėti ar kaladėlės nėra per plonos. Jei tai matosi, tikrai atejo laikas keitimui.

Kaladėlių keitimas KEMI servise – geriau nei tai daryti patiems

Stabdžių kaladėlių keitimo kaina KEMI servise – tikrai verta investicijos. Rinkdamiesi KEMI stabdžių sistemos remontui ir aptarnavimui, prioritetą teikiate kokybei ir saugumui.

Skirtingai nuo „pasidaryk pats" sprendimo, profesionalios mechanikų paslaugos užtikrina, kad jūsų stabdžių kaladėlės/trinkelės bus pakeistos teisingai, naudojant tinkamus įrankius ir metodus. Taip jūs gaunate garantiją darbams ir naujoms dalims.

Atsakingas požiūris garantuoja geriausią jūsų stabdžių sistemos veikimą ir detalių ilgaamžiškumą.

Visos stabdžių sistemos remontas Kaune bei Vilniuje

KEMI servisuose atliekamas ne tik kokybiškas stabdžių kaladėlių keitimas. Taip pat galėsime apžiūrėti ir stabdžių diskus, suportus, stabdžių skysčio vamzdelius, patikrinti elektroninę ABS sistemos dalį, rankinį stabdį ir ne tik. KEMI servisas – puiki vieta atlikti stabdžių sistemos remontą. Darbams ir dalims BOSCH servisų tinklo narys suteikia net 24 mėnesių arba 24 000 km garantiją.

DUK

Kiek truks mano stabdžių kaladėlių keitimas?

Paprastai stabdžių kaladėlių keitimo laikas priklauso nuo markės ir modelio. Dažniausiai tokį darbą KEMI specialistai atliks per kelias valandas.

Kas kiek laiko reikėtų keisti stabdžių kaladėles?

Tai priklauso nuo jūsų vairavimo įpročių ir sąlygų, tačiau bendra rekomendacija – tai daryti kas 50 000 km.

Ką daryti, kad stabdžių kaladėlės dėvėtųsi lėčiau?

  • Venkite agresyvaus vairavimo;
  • Stabdykite tolygiai ir lėtai;
  • Venkite labai staigaus ir stipraus stabdymo;
  • Neperkraukite transporto priemonės (neviršykite leistinų apkrovų).

Reguliariai atlikite techninį aptarnavimą, kad specialistams pavyktų nustatyti ir pašalinti susijusias stabdžių sistemos problemas, kurios gali paspartinti kaladėlių dėvėjimąsi.

Kokiems automobiliams keičiate kaladėles?

Audi, BMW, VW, Škoda, Toyota, Volvo, Peugeot, Hyundai, Kia, Mercedes-Benz, Porsche ir kone visiems automobiliams.

;