Autoservisas Kaune

Taikos pr. 103A, Kaunas
Autoservisas Dainavoje


 • I-V 08:00 - 18:00
 • VI nedirbame
 • VII nedirbame
Registracija

Mūsų autoservisas Kaune suteiks Jūsų automobiliui visą reikiamą pagalbą, patyrę meistrai įsiklausys į Jūsų pageidavimus ir maloniai pakonsultuos, suteiks Jums patarimų, susijusių su Jūsų transporto priemone.

Kemi Bosch car service autoservise Kaune atliksime važiuoklės remontą, stabdžių sistemos remontą, atliksime kompiuterinę diagnostiką, elektros sistemos bei įrangos remontą, kondicionavimo sistemos bei aušinimo sistemos remontą, paruošime automobilį techninei apžiūrai bei atliksime kitus reguliarius automobilio priežiūros darbus.

Dėl plataus mūsų teikiamų paslaugų spektro visada suteikiame savo klientams tai, ko reikia ir neabejokite - autoservise Kaune dirba savo srities profesionalai.

Apsilankykite mūsų Kemi Bosch Car Service autoservise Kaune!Kiekvieno apsilankymo autoservise metu nemokamaipatikrinsime:

 1. Variklio alyvos lygį,
 2. Akumuliatorių;
 3. Važiuoklę;
 4. Valytuvų būklę;
 5. Stabdžių skysčio lygį;
 6. Aušinimo ir langų skysčio lygį;
 7. Oro kondicionavimo sistemą;
 8. Padangų būklę,
 9. Skydelio įspėjamąsias lemputes;
 10. Žibintų lemputes.

Suteikdami automobilio remonto paslaugas autoservise Kaune, naudojame tik naujas ir aukštos kokybės automobilių detales. Detalėms ir paslaugoms suteikiame 24 mėnesių arba 24 000 km garantiją. (Daugiau informacijos apie garantijos sąlygas galite rasti čia.)

Mūsų servise Kaune suteikiame ne tik automobilio patikros ir remonto paslaugas, bet taip pat galime pasiūlyti įsigyti ir automobilio priežiūrai skirtas prekes. Kaune, Dainavoje esančiame Kemi Bosch Car Service autoservise galime Jums pasiūlyti įsigyti valytuvus, akumuliatorius, automobilio alyvą, langų plovimo skystį, automobilio kilimėlius bei kitas prekes, skirtas prižiūrėti automobilį.

Visuose mūsų „Bosch Car Service“ autoservisuose naudojamos naujausios skaitmeninės informacinės sistemos. Tokiu būdu užtikrinama sisteminga transporto priemonės diagnostika ir kvalifikuoti remonto darbai.

Kemi autoservisas Kaune, būdamas Bosch Car Service tinklo nariu, atitinka jų keliamus klientų aptarnavimo ir paslaugų kokybės standartus. Ypatingą dėmesį skiriame mokymui ir kvalifikacijai. Labai svarbu, kad autoserviso darbuotojai gerai išmanytų sudėtingas automobilių sistemas. Kadangi šiuolaikinių automobilių remontas neįmanomas be modernių licencijuotų diagnostikos prietaisų - tai paskatino mus bendradarbiauti su vienu iš šios srities lyderių - BOSCH. Dėl nuolatinio mokymo visada esame susipažinę su naujovėmis.

Automobilių remonto paslaugas Jums suteiksime autoservise Kaune, Dainavoje, adresu Taikos pr. 103A. Užsiregistruoti automobilio apžiūrai galite arba paskambinę mums telefonu arba užsiregistravę internetu . Registruokitės internetu ir sutaupykite savo laiką! Paspauskite nuorodą, išsirinkite Jums tinkamą rezervacijos laiką, nurodykite automobilio gedimą – ir gavę Jūsų užklausą, mes nedelsdami susisieksime su Jumis.

Kodėl verta rinktis Kemi Bosch Car Service autoservisą Kaune ?

 • Visos automobilių remonto paslaugos
 • 24 mėnesių arba 24 000 km garantija
 • Greita registracija (Registruotis į mūsų autoservisą Kaune galite internetu arba telefonu).
 • Virš 30 metų patirtis
 • Esame Bosch Car Service tinklo nariai

Patikėkite mums savo automobilį ir - galite likti ramūs - jis yra patikimose rankose!

;