Stabdžių diskų keitimas

Kemi Bosch Car Service,
2023 m. gruodžio 28 d. 12:03

Vienas iš svarbiausių komponentų, reikalingų saugiam dalyvavimui eisme – tvarkinga stabdžių sistema. Kadangi beveik visų automobilių stabdžiai yra diskiniai, stabdžių diskų keitimas – dažnai reikalinga paslauga. KEMI servise diskus pakeisime kone bet kokiam automobiliui. KEMI - Bosch servisų tinklo dirbtuvėse, Kaune ir Vilniuje, suteiksime Jūsų transporto priemonei visą reikalingą dėmesį.

Stabdžių disko keitimas
Stabdžių disko keitimas

Kiek kainuos stabdžių diskų keitimas?

Stabdžių diskų keitimo kaina prasideda nuo 21,2 EUR, tačiau priklauso nuo Jūsų automobilio modelio ir remonto sudėtingumo. Tikslią sąmatą pateikiame atlikę išsamią jūsų stabdžių sistemos diagnostiką. Galutinę kainą sudarys pats stabdžių diskų keitimas (darbas) ir diskų kaina (dalys).

Patikimas stabdžių diskų keitimas KEMI – BOSCH tinklo servise Kaune arba Vilniuje

KEMI Kaune ir Vilniuje yra patikimas Bosch tinklo partneris, siūlantis patikimas automobilių aptarnavimo bei remonto paslaugas. Mūsų kvalifikuoti mechanikai, turi ilgametę patirtį, užtikrina nepriekaištingą remontą.

Visiems stabdžių diskų keitimo darbams ir naujiems diskams suteikiame 24 000 km arba 24 mėnesių garantiją, taip užtikrindami kokybę bei jūsų pasitikėjimą.

Ženklai, išduodantys, kad reikia keisti stabdžių diskus

Labai svarbu atpažinti požymius, pranešančius apie tai, kad reikia keisti stabdžių diskus. Dažniausiai apie poreikį registruotis į servisą dėl diskų keitimo praneša:

  • Neįprasti garsai, pavyzdžiui, smarki trintis ar girgždesys stabdant;
  • Vibracija ar pulsavimas, kurį perduoda stabdžių pedalas;
  • Ženkliai pailgėjęs stabdymo kelias.

Jeigu turite galimybę, patikrinkite diskus ir vizualiai. Plika akimi pastebimi grioveliai ar įbrėžimai ant diskų paviršiaus praneša, kad laikas stabdžių diskus patikrinti specialistui. Tam tikrais atvejais diskų būklę neigiamai įvertina TA patikra. Tada, jei likutis nėra pakankamas, TA nepraeinama ir jums reikia registruotis į servisą, kad diskus pavyktų pakeisti.

Rizika, laiku nekeičiant ir neprižiūrint stabdžių diskų

Jei stabdžių diskų nepakeisite laiku arba jais visiškai nesirūpinsite, jums ir kitiems gali kilti rimtas pavojus. Dėl pernelyg susidėvėjusių ar pažeistų stabdžių diskų ženkliai suprastės jūsų transporto priemonės stabdymas, o tai didina įvykio riziką, gali sutrukdyti prieiti TA ir ne tik.

Be to, ignoruodami šias problemas, galite sugadinti ir kitas stabdžių sistemos dalis bei rizikuoti dar brangesniu remontu.

Vidutiniškai patariama stabdžių diskus keisti kas 80 000 – 150 000 km, tačiau tai priklauso ir nuo jūsų vairavimo.

Stabdžių diskai – kas tai ir už ką jie atsakingi?

Stabdžių diskai (kartais dar gali būti vadinami rotoriais), yra viena iš pagrindinių diskinės automobilių stabdžių sistemos dalis.

Jie veikia kartu su stabdžių kaladėlėmis, kad sulėtintų arba sustabdytų automobilį. Kai salone nuspaudžiate stabdžio pedalą, kaladėlės prisispaudžia prie stabdžių diskų ir sukelia trintį, kuri sulėtina ratų sukimąsi.

Tad geras kaladėlių ir diskų veikimas svarbus tam, kad važiuotumėte saugiai ir, reikalui esant, visada sustotumėte per trumpiausią įmanomą laiką.

DUK

Kiek laiko truks diskų keitimas?

Paprastai stabdžių diskai pakeičiami per kelias valandas. Stengiamės dirbti efektyviai, kad galėtumėte kuo greičiau grįžti į kelią, tačiau visada griežtai laikomės nustatytų standartų dėl kokybės ir saugumo. Apie tikslų diskų keitimo terminą informuosime po to, kai atvyksite į servisą.

Ar keičiate diskus visiems automobiliams?

Keičiame: Audi, BMW, Mercedes-Benz, Volkswagen, Škoda, Toyota, Peugeot, Volvo bei kone bet kokiam kitam automobiliui.

Kaip rezervuoti laiką mano automobilio remontui?

Rezervuoti laiką KEMI servise – labai paprasta.

Plačiau apie stabdžių remontą skaitykite čia.

;