Stabdžių suporto restauravimas, remontas

Kemi Bosch Car Service,
2023 m. gruodžio 19 d. 07:45

KEMI BOSCH servisuose atliekamos stabdžių suporto remonto bei restauravimo paslaugos. Dirbame su įvairių markių ir modelių automobiliais, įskaitant populiariausius, rečiausius egzotinius, sportinius, elektromobilius bei ne tik.

stabdziu-suportu-remontas
Stabdžių supurto remontas

Suporto restauravimo kaina

KEMI siūlo konkurencingas suportų remonto, restauravimo ir keitimo kainas bei greitą darbų atlikimo laiką.

Šių remonto darbų kainos prasideda nuo 47,7 EUR.

Kemi - Bosch serviso partneris

Suprantame, kaip svarbu, kad jūsų automobilis kuo greičiau vėl būtų tinkamas dalyvavimui eisme ir malonus vairuoti. Esame oficialus BOSCH serviso partneris, todėl pas mus aukščiausios klasės diagnostinė įranga ir geriausios dalys, kad Jūs džiaugtumėtės puikiai veikiančiu ir saugiu automobiliu.

Darbų garantija

Mūsų servise atliktiems darbams ir pakeistoms dalims suteikiama 24 000 km arba 24 mėnesių garantija.

Kreipkitės ir pasiūlysime geriausius sprendimus.

Kokia yra stabdžių suporto paskirtis?

Suportas turi specifinę paskirtį. Suportuose telpa kaladėlės ir suportų stūmokliai/krepiančios dalys. Stūmokliai stumia stabdžių kaladėles, kad jos prispaustų stabdžių diskus. Būtent šis veiksmas sukelia trintį, kuri sulėtina arba sustabdo transporto priemonę. Jeigu suportas susidėvi arba yra pažeidžiamas, tai labai pakenkia stabdymo efektyvumui.

Kaip žinoti, jog stabdžių suportas susidėvėjo?

Jeigu susidėvėjo vienos pusės suportas, tai jausite stabdydami, nes automobilį gali traukti į vieną pusę, kai stabdote. Tačiau to gali ir nebūti. Taip pat apie potencialų defektą bei sprendimo reikalaujančią problemą praneša neįprasti garsai, kuriuos girdite stabdant arba labai smarkiai pailgėjęs stabdymo kelias, suprastėjęs efektyvumas. Tai gali būti ir kitų stabdžių sistemos problemų simptomas, tačiau svarbiausia – pasitikrinti, kad profesionalūs KEMI mechanikai nustatytų ar reikalingas suporto remontas, restauravimas, ar kitos paslaugos.

Stabdžių suporto restauravimas

Restauravus stabdžių suportus galima išspręsti problemą bei atkurti gerą stabdžių veikimą. Kai atliekamas suporto restauravimas, jie yra valomi, tepami ir keičiami susidėvėję komponentai.

Stabdžių suporto restauravimas yra ekonomiškas sprendimas, padedantis išlaikyti efektyviausią stabdymą. Patraukli ne tik suporto restauravimo kaina. Rezultatas gali būti ne ką prastesnis nei dėvėtą dalį pakeitus nauja.

Kada atliekamas stabdžių suporto remontas?

Kai kada, suporto restauravimas nebėra įmanomas. Tada gali prireikti remontuoti arba keisti visą suportą nauju.

Remonto metu bus pakeistos konkrečios dalys arba pašalinami defektai, o smarkaus susidėvėjimo ar pažeidimo atveju, senas suportas bus keičiamas į naują.

KEMI servise naudojame aukštos kokybės dalis ir taip užtikriname, kad jūsų stabdžių sistemos efektyvumas būtų išlaikomas arba net pagerinamas.

Pasirinkimas tarp remontavimo ir restauravimo

Tiek suporto restauravimas, tiek remontas ar net keitimas gali būti geriausiu sprendimu. Tai labai priklauso nuo individualios situacijos. Po diagnostikos ir apžiūros, KEMI specialistai pateiks savo pasiūlymus, o jūs galėsite priimti sprendimą. Mūsų prioritetai – klientų automobilių saugumas ir komfortas.

Visapusiškas stabdžių sistemos remontas

KEMI servisuose Vilniuje ir Kaune atliekamas ne tik stabdžių suporto remontas. Taip pat: keičiame kaladėles, diskus, atliekame elektroninės stabdžių sistemos dalies diagnostiką ir tvarkymą, remontuojame rankinius stabdžius, tvarkome stabdžių skysčio nuotėkius ir ne tik.

Skaitykite plačiau apie mūsų atliekamas stabdžių remonto paslaugas.

Suportus pakeisime kone visų markių ir modelių automobiliams

Suportus keičiame beveik visų markių ir modelių automobiliams, įskaitant: Audi, BMW, Mercedes-Benz, VW, Škoda, Volvo, Peugeot, Renault, Toyota, Ford ir daugeliui kitų.

Mūsų technikai turi didelę patirtį bei pasirūpins jūsų automobiliu. Suporto remonto arba restauravimo kaina KEMI servise tikrai verta investicijos.

Rezervuokite laiką restauravimui ar remontui jau dabar

Jeigu reikalingas suportų remontas ar restauravimas, remontui laiką rezervuokite jau dabar. Tai galite padaryti užpildę formą internetu, paskambinę į jums artimiausią KEMI servisą telefonu arba elektroniniu paštu.

;