Ratų guolių keitimas

Kemi Bosch Car Service,
2023 m. lapkričio 20 d. 12:07

Apie ratų guolius ir jų keitimą tenka girdėti daugumai vairuotojų. Rato guolio keitimas – dažnai KEMI servise atliekama paslauga. Po jos atlikimo smarkiai pagerėja važiavimo komfortas, sumažėja arba dingsta pašaliniai triukšmai, automobilis tampa dar malonesnis vairuoti. KEMI servise įvertinsime jūsų automobilio važiuoklę ir, jei reikia, pakeisime ratų guolius greitai ir patrauklia kaina. Rezervuokite laiką vizitui ir pagerinkite savo komfortą už vairo.

Ratų guolių keitimas
Ratų guolių keitimas

Ratų guolio keitimo kaina

Guolių keitimo kaina prasideda nuo 31,8 EUR, tačiau priklauso nuo automobilio modelio, darbo sudėtingumo ir pačių guolių kainos. Tikslią sąmatą visada pristatysime po diagnostikos.

Kam reikalingi ratų guoliai?

Automobilio važiuoklė yra labai sudėtingas ir iš daugelio skirtingų komponentų sudaryta sistema. Kiekvienas iš jų atlieka savo vaidmenį. Ratų guoliai užtikrina tai, kad ratai galėtų efektyviai suktis. Kadangi sukant ratą generuojasi trintis, ji mažina sukimosi efektyvumą ir kelia triukšmą bei didina kuro sąnaudas, guolis padeda tokius reiškinius sumažinti. Jie taip pat palaiko teisingą ratų judėjimo kryptį ir kai kuriuose automobiliuose net teikia automobilio jėgos agregatui informaciją apie ratų greitį.

Kodėl reikia ratų guolių keitimo/remonto?

Visų pirma, susidėvėję guoliai kelia pavojų saugumui. Dėl šios priežasties problemos sprendimas privalo būti greitas ir rato guolio keitimas neturėtų būti atidėliojimas. Didesnė trintis generuos karštį, kuris gali visiškai pakenkti ratui ir jį užblokuoti ir visai nesvarbu ar jūs tik manevruojate stovėjimo aikštelėje, ar sparčiai važiuojate magistralėje.

Antras dalykas – įkyrus triukšmas. Sudėvėtas arba pažeistas ratų guolis skleidžia ūžesį iš ratų, kuris girdimas pasiekus tam tikrą greitį arba nuolatos. Guolio keitimas padės problemas išspręsti bei padidins saugumą.

Kodėl nereikėtų guolių bei kitų važiuoklės komponentų remontuoti patiems?

Savomis rankomis atliekamas rato guolio keitimas yra rizikingas projektas. Pirma, neturėdami tinkamų žinių ir įrankių, rizikuojate labiau pakenkti nei suremontuoti.

Antra, netinkamai sumontuoti ar suremontuoti komponentai gali pakenkti transporto priemonės saugumui, ypač kai kalbame apie važiuoklę. Be to, „pasidaryk pats" remontas gali panaikinti bet kokias galiojančias transporto priemonės garantijas, o štai KEMI servisas su patrauklia guolių keitimo kaina dar siūlo ir 24 mėnesių arba 24 000 km garantiją darbams ir dalims.

Trumpai apibendrinant – patiems remontuoti neapsimoka.

KEMI servisai Vilniuje ir Kaune - kokybiškas ratų guolių remontas

KEMI yra oficialaus BOSCH sertifikuotų servisų tinklo narys. Savo servisuose atliekame guolių keitimo ir kitas važiuoklės remonto paslaugas, diagnozuojame problemas, konsultuojame klientus. Visoms paslaugoms ir sumontuotoms dalims suteikiame garantiją, o ratų guolius pakeisime: VW, Audi, BMW, Mercedes-Benz, Lexus, Toyota, Ford, Mazda, Volvo, Citroen, Renault, Peugeot ir daugybės kitų gamintojų automobiliams.

DUK

Kaip atpažinti, jog reikalingas ratų guolių remontas?

  • Girdite ūžesį važiuojant;
  • Skardus girgždėjimas ratams besisukant;
  • Į spragsėjimą panašus garsas iš ratų;
  • Vairas vibruoja kai važiuojate;
  • Netolygiai dėvisi padangos;
  • Transporto priemonę traukia į vieną pusę.

Tai – dažniausi ženklai, kad reikalingas guolio keitimas.

Kiek truks rato guolio keitimas?

Jeigu atvykote į mūsų servisą, specialistai atliks apžiūrą bei diagnostiką. Tik po jos įmanoma nustatyti ar problema – guoliuose, ar priežiūros bei keitimo reikia ir kitoms dalims. Įprastai tik guolių keitimo trukmė – iki poros valandų.

Kaip rezervuoti laiką remontui?

Tai galite padaryti internetu arba telefonu. Užpildžius užklausą internetu, sulaukite patvirtinimo ir sutartu laiku atvykite į servisą.

;