Šarnyro keitimas ir restauravimas

Kemi Bosch Car Service,
2023 m. lapkričio 20 d. 11:26

Pakabą ir važiuoklę jūsų automobilyje sudaro daug skirtingų komponentų. Šarnyrai – vieni iš jų. Radus šarnyro problemą, labai svarbu ją kuo greičiau pašalinti, kadangi tai blogina automobilio valdomumą ir kelia pavojų kitoms dalims bei saugumui eisme. KEMI servisuose Vilniuje ir Kaune atliekamas profesionalus šarnyro keitimas ir restauravimas. Atliksime apžiūrą, įvertinsime problemą, pateiksime pasiūlymą bei greitai atliksime darbą.

Šarnyro keitimas
Šarnyro keitimas

Kas yra ir ką daro šarnyrai?

Šarnyras yra pakabos ir važiuoklės dalis. Kartais jis dar vadinamas rutuliniu sujungimu. Kai automobilis važiuoja per duobes ir kelio nelygumus, jo ratai juda ir kiek keičia savo padėtį. Būtent šarnyrai leidžia ratui išlikti vertikalioje padėtyje ir neišsikreipti. Na, o darant posūkį šarnyrai rūpinasi, kad ratas pasisuktų bei neužsikirstų. Dauguma šarnyrų susideda iš rutulio, lizdo (kuriame yra rutulys), guminė apsauga ir kaištis.

Šarnyro restauravimas bei keitimas – profesionalios paslaugos KEMI servise

Priklausomai nuo situacijos mūsų servise atliekamas šarnyro keitimas arba restauravimas. Įvertinę jų būklę, mūsų specialistai pasiūlys sprendimą bei priims automobilį remontui. Reikia profesionalaus meistro kompetencijos, kad būtų galima nustatyti, kuris sprendimas būtų geresnis. Ne visi servisai teikia abi paslaugas, tačiau KEMI pasirūpins viskuo.

Šarnyrų ir kitų važiuoklės elementų aptarnavimas bei keitimas – nauda jūsų automobiliui

Rekomenduojame prieš kiekvieną TA arba net kartą per metus atvykti savalaikei važiuoklės patikrai. Šarnyrų ir kitų komponentų dėvėjimasis yra progresyvus. Atėjus laikui juos svarbu iš karto pakeisti arba restauruoti, nes važinėjimas su prastos būklės pakaba kelia riziką. Visiems darbams ir naujoms dalims suteiksime 24 mėnesių arba 24 000 km garantiją.

Patogiai rezervuokite laiką vizitui į servisą

Internetu galite patogiai rezervuoti laiką vizitui į servisą. Sulaukę skambučio iš mūsų specialistų gaukite patvirtinimą ir sutartu laiku atvykite į KEMI Vilniuje arba Kaune. Rezervuoti laiką servise, jeigu reikalingas šarnyro keitimas arba restauravimas galite ir telefonu.

DUK

Kaip žinoti, jog laikas keisti šarnyrus?

Nors įprastai jie keičiami kas 100 000-150 000 km, tai labai priklauso nuo važiavimo įpročių ir situacijos.

Jeigu girdite vibraciją arba spragsėjimą, kai sukate, vibraciją akceleruojant, matote tekančią alyvą ar skystį bei jaučiate kratymą kai važiuojate, labai gali būti, jog atėjo laikas keisti šarnyrus.

Kas geriau – šarnyro restauravimas ar keitimas?

Restauravimas yra labiau tinkamas tais atvejais, kada šarnyras mažiau pažeistas. Na, o jeigu jis – labai senas, sukelia vibracijas ir didelį garsą, geriau bus šarnyro keitimas. Individualią rekomendaciją jums pateiks KEMI meistrai, po diagnostikos

Kiek trunka šis darbas ir kokia yra šarnyro keitimo kaina?

Šarnyro keitimo kaina, o taip pat ir restauravimo prasideda nuo 26,5 EUR. Ji priklauso nuo automobilio modelio bei darbo sudėtingumo. Konkrečius įkainius galėsime pateikti po to, kai įvertinsime situaciją.

;