Ford servisas Vilniuje ir Kaune

Kemi Bosch Car Service,
2023 m. lapkričio 10 d. 10:25

KEMI servisai Vilniuje ir Kaune pasirūpins jūsų Ford automobilių remontu bei atliks reikalingą diagnostiką, aptarnavimą, pakonsultuos reikiamais klausimais.

ford-remontas

Registruokitės jau šiandien!

Visiems atliktiems darbams ir naujoms detalėms KEMI Ford servisas suteiks garantiją. KEMI – sertifikuotų BOSCH servisų tinklo dalis su daugiau nei 30 metų patirtimi remontuojant automobilius.

Kur rasti KEMI servisus?

Šiuo metu KEMI servisai veikia: Švitrigailos g. 16A, Ukmergės g. 284 ir Kubiliaus g. 16, Vilniuje bei Taikos pr. 103A, Kaune.

Dažniausi Ford automobilių remontai KEMI servisuose

Daugiausiai į mus Ford automobilių savininkai kreipiasi dėl: pakabos guminių įvorių (sailenblokų) keitimo, stabilizatoriaus sistemos, degalų purkštukų keitimo ir alyvos prasiskverbimo. KEMI servisuose taip pat suteikiamos ir autoelektriko paslaugos, atliekamas išmetimo, aušinimo sistemų, transmisijų, stabdžių bei variklių remontas.

Ford remontas dažniausiai reikalingas: Focus, Mondeo (Fusion), Galaxy, S-Max, Tourneo, C-Max, Kuga, Fiesta, Ranger modeliams, tačiau dirbame ir su kitais.

Kodėl verta Ford remontuoti KEMI servisuose Vilniuje ir Kaune?

  • Jau esame sukaupę virš 30 metų patirtį remontuojant ne tik Ford, bet ir kitų markių automobilius, o taip pat esame sertifikuotų BOSCH servisų tinklo dalis.
  • KEMI Ford servisas suteikia garantijas ir atliktiems darbams, ir naujai įdėtoms detalėms. Garantijos galioja net 24 mėnesius arba iki 24 000 km.
  • KEMI servisuose Ford automobilius tvarko tik patirtį turintys, profesionalūs meistrai.
  • Remontuojame naujausius, jau populiariais spėjusius tapti ar retesnius Ford modelius, taip pat senesnius automobilius ir net iš JAV parvežtas transporto priemones.

Apie Ford automobilius

Ford – vienas geriausiai žinomų automobilių gamintojų. Tai – JAV kompanija, kurios automobilius įmanoma dažnai sutikti ir Lietuvoje. Ford modelių gama tokia plati, kad JAV ir Kanados rinkai skirti automobiliai labai skiriasi nuo to, ką matome Europoje. Ford geriausiai žinomas kaip gamintojas, pradėjęs serijinę, konvejerinę automobilių gamybą. Jų gamoje įmanoma rasti visko, nuo greitų hečbekų iki talpių universalų, nuo šeimyninių miesto visureigių iki pajėgių pikapų ir ne tik.

Ford automobilių patikimumas

Kadangi modelių gama yra labai plati, pats patikimumas taip pat gali būti skirtingas. Dyzeliniai varikliai gali turėti vienų ydų, benzininiai ar hibridiniai – kitų. Daug kas priklauso ir nuo to, kaip automobilis eksploatuojamas ir prižiūrimas. Jeigu reguliariai aplankomas KEMI Ford servisas arba padaroma Ford diagnostika, mažiau tikėtina, kad automobilį netikėtai ištiks rimtos problemos. Savo servise atliksime visas reikalingas paslaugas, kad saugiai ir komfortiškai galėtumėte eksploatuoti asmeninį, šeimos ar darbinį Ford automobilį.

DUK

Kiek truks Ford remontas?

Remonto trukmė paaiškės po to, kai bus atlikta Ford diagnostika. Tikslus problemos identifikavimas leis rasti sprendimus. Įprastai remonto darbų trukmė priklauso nuo modelio ir pačio remonto sudėtingumo bei svyruoja nuo kelių valandų iki kelių dienų. Informuosime prieš pradedant.

Kiek kainuos mano Ford automobilio taisymas?

Kiek kainuos Ford remontas priklauso nuo gedimo rimtumo ir jūsų automobilio modelio. Daugelio paslaugų orientacinius įkainius galima rasti internete, o tikslią sąmatą pateiksime po diagnostikos, prieš pradedant remontą.

;