Mazda servisas Vilniuje ir Kaune

Kemi Bosch Car Service,
2023 m. lapkričio 20 d. 08:15

Mazda automobilių savininkams, kurie susiduria su gedimu, ruošiasi pardavimui ar tiesiog pamatė, jog atėjo laikas periodiniam aptarnavimui, verta apsilankyti KEMI Mazda servise Vilniuje arba Kaune. Aptarnausime automobilį, išspręsime dažniausiai pasitaikančias ar retas problemas, pakonsultuosime ir grąžinsime sutvarkytą, puikiai veikiantį automobilį.

Mazda remontas
Mazda remontas

Kur rasti KEMI servisus?

Šiuo metu KEMI servisai veikia: Švitrigailos g. 16A, Ukmergės g. 284 ir Kubiliaus g. 16, Vilniuje bei Taikos pr. 103A, Kaune.

Dažniausi Mazda automobilių remontai KEMI servisuose

Nors Mazda automobiliai ir laikomi patikimais, dažniausiai KEMI Mazda servisas klientų sulaukia dėl pakabos guminių įvorių, vadinamųjų sailenblokų, šarnyrų ir stabilizatoriaus sistemos remontų. Reikia paminėti, kad nesunkiai atliksime ir kitų sistemų: stabdžių, aušinimo, elektronikos, variklio, transmisijos, išmetimo ir kitų priežiūros bei remonto darbus.

Galime taisyti šiuos Mazda modelius: 2, 3, 6, CX-5, CX-30, CX-60, CX-90, RX, MX ir kitus.

Apie Mazda automobilius

Mazda – Japonijos gamintojas, per laiką spėjęs sutraukti didžiulę gerbėjų auditoriją ir aibę apdovanojimų. Nors išgarsėjo dėl stilingų sportiškų hečbekų ir rotorinių variklių, dabar Mazda pelno apdovanojimus kaip patikimiausių automobilių gamintojas. Šiuo metu jo gamoje yra nedaug, tačiau puikiai vertinamų automobilių, kurie siūlo derinį tarp komforto, praktiškumo ir ekonomiškumo. Mazda automobiliai – saugus pasirinkimas norintiems prieinamo patikimumo.

Mazda automobilių patikimumas

Kalbant apie patikimumą, nepaisant pačių geriausių įvertinimų, Mazda remontas taip pat gali būti reikalingas. Nors gamykliškai automobiliai ir gerai paruošti realaus pasaulio iššūkiams, tačiau netinkamas eksploatavimas arba savalaikio aptarnavimo neatlikimas gali privesti prie problemų. KEMI Mazda servisas gali išspręsti tiek smulkias ir įkyrias, tiek dideles ir rimtas problemas.

Galbūt jau pats laikas tam, kad būtų atlikta periodinė Mazda diagnostika? Rezervuokite laiką apsilankymui jau dabar.

Kodėl KEMI Mazda servisas Vilniuje ir Kaune – idealus pasirinkimas?

  • Per 30 metų patirtis remontuojant Mazda ir kitų markių automobilius;
  • Esame sertifikuotų BOSCH servisų tinklo narys, tad visas Mazda remontas daromas su garantija 24 000 km arba 24 mėnesiams;
  • Aptarnaujame ir tvarkome tiek populiariausius, tiek mažiau žinomus Mazda automobilius;
  • Laiką vizitui galima rezervuoti ir internetu;
  • Vertiname skaidrumą ir informaciją apie kainas bei terminus pristatome po diagnostikos, prieš pradedant darbus.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kiek truks Mazda remontas?

Trukmė priklauso nuo jūsų modelio ir remonto sudėtingumo, tačiau ją galima pasakyti tik tada, kai atlikta Mazda diagnostika ir nustatytas konkretus gedimas.

Kiek kainuos mano Mazda automobilio taisymas?

Kaip ir trukmė, taip ir kaina nustatoma po to, kai atlikta jūsų Mazda diagnostika. Taisymo kainą sudaro detalių kaštai ir darbo sąnaudos. Orientacinius įvairių paslaugų įkainius KEMI Mazda servisas pateiks telefonu ar el. paštu. Nemažai informacijos galite rasti ir interneto puslapyje.

;