Mitsubishi servisas Vilniuje ir Kaune

Kemi Bosch Car Service,
2024 m. balandžio 30 d. 10:22

Jeigu Jūsų automobiliui Mitsubishi reikalingas remontas, įtariate gedimą ir praverstų diagnostika arba tiesiog atėjo laikas periodiniam aptarnavimui – KEMI servisai padės rasti sprendimus bei atliks reikalingas paslaugas. KEMI Mitsubishi servisas suteiks ir garantijas darbui bei dalims. Neužsiimkite remontu patys ir darbą patikėkite profesionalams. Greitai atlikti darbai su garantija užtikrins saugų bei patogų dalyvavimą eisme.

Mitsubishi remontas
Mitsubishi remontas

Kodėl verta rinktis KEMI?

  • Itin didelis paslaugų asortimentas;
  • Esame autorizuotas BOSCH servisas-partneris;
  • Visiems darbams ir naujoms dalims suteikiame 24 000 km arba 24 mėnesių garantiją;
  • Dirbame su visų modelių Mitsubishi automobiliais;
  • Lojalumo programa ilgalaikiams klientams;
  • Profesionalus bendravimas, skaidrumas bei atsakingas požiūris į kliento automobilį bei laiką.

Net, jeigu bėda nutiko kelyje, galite išsikviesti mūsų techninę pagalbą ir atvykę į vietą padėsime išspręsti problemą arba nugabensime automobilį į artimiausią KEMI servisą.

Dažniausiai atliekami darbai bei paslaugos

KEMI Mitsubishi servisas suteikia labai platų autoremonto paslaugų spektrą. Mes galime pasirūpinti viskuo, pradedant variklio ir elektronikos gedimais, baigiant važiuoklės, stabdžių ar aušinimo sistemos defektais. Tarp dažniausiai pasitaikančių poreikių mūsų klientams su Mitsubishi automobiliais patenka: važiuoklės elementų tvarkymas bei keitimas, autoelektriko paslaugos, kompiuterinė diagnostika bei variklio problemų analizė, stabdžių kaladėlių keitimas, kiti stabdžių sistemos remonto darbai.

Mitsubishi remontas – kaina bei trukmė

Tai, kiek truks ir kainuos Mitsubishi remontas, labai priklauso nuo modelio bei problemos rimtumo. Pirmiausia atliekama Mitsubishi diagnostika, kurios metu kompiuterinės įrangos bei vizualios apžiūros ir/ar mechaninės patikros pagalba nustatomi konkretūs gedimai, defektai, pažeidimai. Pagal turimą informaciją specialistai įvertina galimybes bei pasiūlo geriausius sprendimus.

Mitsubishi remonto ir diagnostikos kainos prasideda nuo 10,8 EUR. Daugiau informacijos bei konkrečias kainas rasite mūsų interneto svetainėje. Darbų trukmė svyruoja nuo keliasdešimt minučių iki kelių dienų. Tai tikslinama po diagnostikos.

Su kokiais modeliais dirba KEMI Mitsubishi servisai Vilniuje ir Kaune?

Kadangi turime ir geriausią įrangą, ir ilgametę patirtį, ir kompetentingų technikų komandą, aptarnaujame bei remontuojame pačius įvairiausius Mitsubishi automobiliais. Tai gali būti senesni ar naujesni Colt bei Galant, įprastos Lancer versijos ir sportiniai EVO modeliai, ASX bei Outlander automobiliai, seni ir nauji Eclipse bei daugelis kitų. Primename ir tai, jog dirbame su Mitsubishi automobiliais, kurie turi vidaus degimo variklį, hibridinį jėgos agregatą ar net elektromobiliais.


Kreipdamiesi nurodykite, koks yra jūsų automobilis, o KEMI meistrai pasiūlys sprendimus, pateiks preliminarius vertinimus dėl laiko ir kainos.

;