Hyundai servisas Vilniuje ir Kaune

Kemi Bosch Car Service,
2024 m. vasario 29 d. 12:32

Jeigu jūsų Hyundai automobilis sugedo, pateko į eismo įvykį, ruošiatės jį parduoti, pirkti ar atėjo laikas periodiniam aptarnavimui – kreipkitės į KEMI. Mūsų servisuose Vilniuje ir Kaune tvarkomi variklio, elektronikos, transmisijos, aušinimo, stabdžių sistemos, važiuoklės bei kone visų kitų automobilio dalių gedimai. Profesionalių specialistų dėmesys padės išsiaiškinti problemas ir jas pašalinti.

Hyundai remontas
Hyundai remontas

KEMI Hyundai servisas – remontuojami visi modeliai

KEMI servisuose turime visą reikiamą įrangą, kad atliktume remontą visiems Hyundai modeliams, tiek skirtiems europinei rinkai, tiek parvykusiems iš JAV. Remontuojame: Santa Fe, Tucson, Kona, i30, ix35, IONIQ, i20, i40, Elantra ir daugybę kitų. Gera žinia ta, kad KEMI Hyundai servisas tvarko ir dyzeliu, ir benzinu varomus bei net hibridinius ar elektrinius šio gamintojo automobilius. Dirbame ir su prabangesnės Hyundai versijos – Genesis automobiliais.

Ženklai, kurie išduoda, jog pats laikas apsilankyti remontui

Pats laikas registruotis į servisą diagnostikai ir apžiūrai, jeigu pastebite šiuos ženklus:

  • Barškėjimo, tarškėjimo ar kiti neįprasti garsai iš variklio, transmisijos;
  • Automobilis pradėjo skleisti labai daug dūmų;
  • Svarbios detalės ar sistemos nustojo veikti tinkamai;
  • Smarkiai išaugo kuro sąnaudos ir automobilis elgiasi neprognozuojamai;
  • Prietaisų skydelyje įsižiebė įspėjamosios lemputės.

Pastebėję šiuos ženklus nedelsiant kreipkitės. Su kokybiška įranga atlikta Hyundai automobilių diagnostika atskleidžia problemų priežastis, padeda išvengti rimtesnių bėdų.

Hyundai automobilio apžiūra ir patikra prieš pirkimą/pardavimą

Jeigu ruošiatės pirkti ar parduoti Hyundai automobilį, galite registruotis į KEMI servisą dėl patikrinimo ir apžiūros. Profesionalūs mūsų technikai, dirbdami su geriausia įranga, nuodugniai apžiūrės jūsų automobilį, viską įvertins bei pateiks rekomendacijas ir sąmatą remonto darbams. Tai padės priimti geriausius sprendimus pirkėjams ir pardavėjams.

Garantija visoms dalims ir remonto paslaugoms

KEMI Hyundai servisas suteikia net 24 000 km arba 24 mėnesių garantiją visiems atliktiems darbams bei pakeistoms detalėms. Dėl to galite būti užtikrinti mūsų profesionalumu ir teikiamų paslaugų kokybe.

Tiksli diagnostika

Prieš tai, kol galima pradėti remontą, reikalinga nuodugni kompiuterinė Hyundai diagnostika. Jos metu prie automobilio prijungiamas kompiuteris ir randamos klaidos, problemos. Taip pat atliekamas mechaninis ir vizualinis automobilio patikrinimas, kad pavyktų identifikuoti nesandarumus, neatitikimus ar kita.

DUK

Kodėl verta atvykti į KEMI dėl Hyundai remonto, aptarnavimo?

  • Suteikiama net 24 000 km arba 24 mėnesių garantija visiems darbams bei detalėms;
  • Dirbame su kokybiška BOSCH įranga ir esame BOSCH partnerių servisų tinklo narys;
  • Apie kainą ir trukmę informuojame prieš pradėdami darbus;
  • Savo automobilį remontui galite registruoti telefonu, el. paštu ar net internetu;
  • Dirbame su pačiais įvairiausiais Hyundai modeliais.

Kiek truks mano Hyundai automobilio remontas, kiek jis kainuos?

Tai, kiek truks automobilių Hyundai remontas, labai priklauso nuo remonto pobūdžio ir automobilio. Trumpiausi darbai trunka mažiau nei valandą, o ilgiausi pareikalaus poros dienų.

Kainos prasideda nuo 10,6 EUR, tačiau priklauso nuo gedimo bei automobilio. Informaciją apie kainas ir trukmę pateiksime po diagnostikos.

;