Fiat servisas Vilniuje Ir Kaune

Kemi Bosch Car Service,
2024 m. vasario 29 d. 11:33

Susidūrėte su gedimu? Automobilis Fiat pateko į eismo įvykį ar atėjo laikas periodiniam aptarnavimui? Pats laikas jį atvežti į KEMI servisą, kur būtų atliekama apžiūra, aptarnavimas ir reikalingi remonto darbai. Čia atliekama Fiat diagnostika bei priežiūra atitinka aukščiausius kokybės standartus. Savo servisuose patrauklia kaina tvarkome važiuoklės, variklio, elektronikos ir bene visų kitų sistemų gedimus.

Fiat remontas
Fiat remontas

Didžiausi Fiat remonto KEMI servisuose privalumai

  • Suteikiama garantija 24 000 km arba 24 mėnesiams;
  • Daugybė paslaugų suteikiama vienoje vietoje;
  • Nešališkos konsultacijos ir rekomendacijos;
  • Dirbame tiek su populiariausiais, tiek su senesniais ar retesniais Fiat modeliais;
  • Servisai yra įsikūrę ir Kaune, ir Vilniuje;
  • Registruotis vizitui galima internetu, telefonu ar el. paštu.

Fiat remontas bei periodinė apžiūra

KEMI servisuose atsakingai tvarkomi bei remontuojami visi dyzeliniai, benzinu varomi ar elektriniai Fiat automobiliai. Tvarkome sedanus, hečbekus, universalus, komercinius automobilius, mikroautobusus, vienatūrius ir ne tik. KEMI Fiat servisas turi patirties remontuojant: 500, 500 L, Tipo, Talento, Doblo, Ducato, Stilo, Bravo ir daugelį kitų italų gamintojo automobilio modelių. Dirbdami su patikima BOSCH įranga specialistai pašalins sudėtingiausius gedimus ar aptarnaus automobilį pagal poreikius.

KEMI suteikia garantiją visoms Fiat remonto paslaugoms

KEMI Fiat servisas – vienas iš nedaugelio, kuris suteikia garantiją remonto darbams. Tam, kad jaustumėte užtikrintumą dėl mūsų paslaugų kokybės, visiems darbams ir pakeistoms dalims suteikiame net 24 000 km arba 24 mėnesių garantiją (priklauso, kas sueis anksčiau). Nesvarbu ar pakeistas purkštukas, atlikti elektronikos darbai ar restauruojama dalis, garantija taikoma viskam!

Remonto ir apžiūros procesų eiga

Viskas prasideda nuo diagnostikos bei apžiūros. Tiksliai nustačius problemą, patyrę KEMI meistrai gali pasiūlyti sprendimus bei ieškoti išeičių. Profesionalai visada rekomenduos geriausią sprendimą, pristatys kainas, planuojamą trukmę bei privalumus. Būtent dėl to verta savo Fiat automobilį patikėti mums.

DUK

Kiek truks mano Fiat automobilio remontas, kiek jis kainuos?

Fiat remontas gali būti labai skirtingas. Pigiausio remonto kaina prasideda vos nuo 10,6 EUR, tačiau priklauso nuo automobilio modelio, darbo sudėtingumo, detalių kainos ir kai kurių kitų faktorių.

Trukmė taip pat priklauso nuo užduoties sudėtingumo, automobilio modelio ir kai kurių kitų faktorių. Trumpiausios užduotys atliekamos greičiau nei per valandą, o ilgiausios truks bent kelias dienas. Kainas ir trukmę tiksliname po diagnostikos.

Kaip registruotis Fiat automobilio remontui bei aptarnavimui?

  1. Išsiaiškinkite, kuris KEMI Fiat servisas yra arčiausiai jūsų arba patogiausioje vietoje
  2. Pasirinkite patogiausią būdą susisiekti – raskite patogiausio serviso telefono numerį, rašykite el. paštu į kemi@kemi.lt arba pateikite užklausą internetu.
  3. Sulaukite patvirtinimo arba sutarkite patogiausią laiką atvykimui.
  4. Gavę patvirtinimą atvykite į vietą ir palikite automobilį.
;