Lexus servisas Vilniuje ir Kaune

Kemi Bosch Car Service,
2023 m. lapkričio 20 d. 08:49

Lexus jau ilgą laiką yra vienas populiariausių ir geriausiai vertinamų premium segmento automobilio gamintojų. Jo automobiliai sugeba suderinti nepriekaištingą kokybę su stilingu dizainu bei aukščiausiu komforto lygiu. KEMI servise atliekamas Lexus remontas ir diagnostika padės nustatyti automobilį kamuojančias problemas, identifikuoti defektus bei juos pašalinti. KEMI pasirūpins, kad į eismą grįžtumėte saugiai ir komfortiškai.

Lexus remontas
Lexus remontas

Kur rasti KEMI servisus?

Šiuo metu KEMI servisai veikia: Švitrigailos g. 16A, Ukmergės g. 284 ir Kubiliaus g. 16, Vilniuje bei Taikos pr. 103A, Kaune.

Dažniausi Lexus automobilių remontai KEMI servisuose

Bene dažniausiai KEMI servise Lexus remontas reikalingas dėl pakabos elementų – sailenblokų, šarnyrinių sujungimų ir stabilizatoriaus sistemos. Tačiau mūsų serviso komanda turi žinias ir reikiamą įrangą, kad atliktų elektronikos, stabdžių sistemos, transmisijos, variklio ar kitų dalių remontą Lexus automobiliams.

Aptarnaujame ir remontuojame: IS, ES, GS, RX, LX, NX, UX, RC, LS, CT ir kitų modelių automobilius.

Kodėl KEMI Lexus servisas Vilniuje ir Kaune – idealus pasirinkimas?

  • Mūsų Lexus servisas suteikia garantiją visiems atliktiems darbams (24 000 km arba 24 mėnesiai);
  • KEMI – didelio BOSCH servisų tinklo dalis, todėl užtikrinamas maksimalus profesionalumas ir kokybė;
  • Atliekame pačias įvairiausias remonto ir aptarnavimo paslaugas;
  • Dirbame tiek su populiariausiais, tiek su egzotiniais ar iš JAV parvykusiais Lexus modeliais;
  • Apsilankymo servise laiką galima rezervuoti ir internetu.

Lexus automobilių patikimumas

Lexus patikimumas – vienas iš didžiausių šios markės privalumų. Daugybėje reitingų ir įvertinimų Lexus automobiliai pasirodo kaip vieni iš arba net patys patikimiausi. Tačiau tai nereiškia, kad nepasitaiko problemų. Yra ir silpnų tam tikrų automobilių vietų. Būtent dėl to gali padėti KEMI Lexus servisas ir periodinis automobilių aptarnavimas. Net ir labai patikimiems automobiliams neprošal atlikti diagnostiką. Be to, finansiškai ir technine prasme naudingiausia problemas spręsti tada, kol jos dar netapo rimtomis.

Apie Lexus automobilius

Lexus yra Toyota kompanijos dukterinė įmonė, kuri specializuojasi prabangių ir itin sportiškų automobilių gamyboje (F markė). Lexus automobiliai garsėja ne tik elegancija ir komfortu, tačiau ir puikiais inžineriniais sprendimais. Paprastai šis prekės ženklas laikomas geriausia alternatyva populiariosioms vokiškų automobilių markėms, tačiau jis turi ir stiprų savitą identitetą.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kiek truks Lexus remontas?

Tikslią trukmę KEMI Lexus servisas pristatys po to, kai bus atlikta jūsų Lexus diagnostika. Tik tiksliai žinant problemas galima ieškoti sprendimų. Tai įvertinus, KEMI specialistai pateiks preliminarius darbų atlikimo terminus.

Kiek kainuos mano Lexus automobilio taisymas?

Nors daugelio paslaugų orientaciniai įkainiai yra mūsų interneto svetainėje, tiksli paslaugų kaina priklauso nuo individualios problemos, Lexus modelio ir remonto sudėtingumo. Tikslią sąmatą įvertinimui visada pateikiame po diagnostikos, prieš pradedant darbą.

;