Honda servisas Vilniuje ir Kaune

Kemi Bosch Car Service,
2023 m. lapkričio 10 d. 09:45

Sugedo jūsų Honda automobilis? Galbūt jis pateko į eismo įvykį ar norite pasirūpinti periodiniu aptarnavimu? Visas problemas spręsti ir užtikrinti geriausią automobilio būklę padės KEMI Honda servisas Vilniuje arba Kaune.

Honda remontas
Honda servisas Vilniuje ir Kaune

Registracija apsilankymui

Iškilus problemai jau dabar galite rezervuoti laiką apsilankymui. Nedelskite, nes net mažos problemos gali virsti rimtomis. Visoms suteiktoms paslaugoms ir detalėms suteiksime ilgalaikes garantijas.

Kur rasti Kemi servisus?

Šiuo metu KEMI servisai veikia: Švitrigailos g. 16A, Ukmergės g. 284 ir Kubiliaus g. 16, Vilniuje bei Taikos pr. 103A, Kaune.

Dažniausi Honda automobilių remontai KEMI servisuose

Dažniausiai KEMI Honda servisas sulaukia užklausų dėl sailenblokų (guminių įvorių), šarnyrų ir važiuoklės stabilizatoriaus sistemų remonto. Taip pat atliekame ir kitų važiuoklės elementų, aušinimo sistemų, variklių, transmisijos, stabdžių sistemos bei daugelio likusių sričių remontą.

Remontuojame: Civic, Accord, CR-V, HR-V, Jazz bei kitų modelių automobilius.

Kodėl KEMI Honda servisas Vilniuje ir Kaune – idealus pasirinkimas?

  • KEMI Honda servisas tinkamai pasirūpins jūsų automobiliu ir greitai atliks visus svarbius remonto darbus. Turime per 30 metų patirties aptarnaujant automobilius.
  • Visi atlikti darbai bei pakeistos detalės gaus garantiją 24 000 km arba 24 mėnesiams.
  • Dirbame atsakingai ir skaidriai, apie terminus ir kainas informuojame prieš pradėdami
  • Remontuojame naujausius, jau populiariais spėjusius tapti ar retesnius Honda modelius. Tvarkome ir jau modifikuotus Honda automobilius, hibridus, Acura prekės ženklo transporto priemones iš JAV ir ne tik.

Apie Honda automobilius

Nors Honda yra didžiausias motociklų gamintojas pasaulyje, labai populiarūs ir šios Japonijos kompanijos gaminami automobiliai. Statistika rodo, kad Honda gamina ir daugiausiai vidaus degimo variklių pasaulyje, kuriuos naudoja ne tik jų, bet ir kitų kompanijų automobiliai. Visame pasaulyje Honda turi ištikimų gerbėjų ratą, kurie mėgsta jų variklius ir ypač sportinių modelių našumą. Dabartiniuose Lietuvos keliuose dažniau sutiksime Honda vienatūrius, visureigius ar sedanus, o taip pat ir hečbekus.

Honda automobilių patikimumas

Kaip ir su kiekvienu automobiliu, taip ir su Honda, patikimumas labai priklauso nuo eksploatavimo įpročių bei savalaikio aptarnavimo. Profesionali Honda diagnostika ir neuždelstas Honda remontas gali prailginti tarnavimo resursą bei apsaugoti nuo brangaus remonto. Na, o modelių ir variklių reputacija tarp vairuotojų Lietuvoje – labai įvairi.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kiek truks Honda remontas?

Pasakyti, kiek truks jūsų Honda remontas galėsime po to, kai bus atlikta tiksli Honda diagnostika. Specialistai nustatys problemą ir pasiūlys sprendimus. Įprastai remontas trunka nuo 1 valandos.

Kiek kainuos mano Honda automobilio taisymas?

Orientacinius, preliminarius daugelio paslaugų įkainius rasite mūsų interneto svetainėje. Tikslią remonto sąmatą pristatysime po diagnostikos, kai pavyks tiksliai įvertinti problemos rimtumą ir tipą. Galutinė kaina priklausys nuo Honda automobilio modelio, detalių kainos bei remonto sudėtingumo.

;