Volvo servisas Vilniuje ir Kaune

Kemi Bosch Car Service,
2023 m. lapkričio 20 d. 09:11

KEMI – sertifikuotas BOSCH servisų tinklo narys, kuris gali suremontuoti jūsų Volvo automobilius bei atstatyti puikią jų būklę po gedimo, eismo įvykio ar kitos problemos. KEMI Volvo servisas veikia Vilniuje ir Kaune. Rezervavus laiką ir atvykus į vietą bus atlikta profesionali Volvo diagnostika. Nustačius problemą, meistrai pasiūlys sprendimus, atliks reikiamus darbus, pakeis detales ir paruoš automobilį tolesniam eksploatavimui. Sėkmingas Volvo remontas vėl leis saugiai dalyvauti eisme!

Volvo remontas
Volvo remontas

Kur rasti KEMI servisus?

Šiuo metu KEMI servisai veikia: Švitrigailos g. 16A, Ukmergės g. 284 ir Kubiliaus g. 16, Vilniuje bei Taikos pr. 103A, Kaune.

Dažniausi Volvo automobilių remontai KEMI servisuose

Paprastai KEMI Volvo servisas dažniausiai gauna klientų užklausas dėl darbo su Volvo automobilių važiuoklės sistema – guminėmis įvorėmis (sailenblokais), šarnyrais, stabilizatoriais. Kartu su važiuoklės, sėkmingas Volvo remontas daromas ir švediškų automobilių stabdžių sistemai, transmisijai, varikliui, aušinimui, elektronikai.

Aptarnausime: S60, S80, S90, XC40, XC60, XC90, V60, V70, V90 bei kitų modelių automobilius.

Kodėl verta Volvo remontuoti KEMI servisuose Vilniuje ir Kaune?

  • Per 30 metų patirtis remontuojant automobilius – esame kaip jūsų patikimiausias Volvo centras remonto darbams;
  • KEMI Volvo servisas suteiks garantiją visiems darbams ir mūsų panaudotoms detalėms iki 24 000 km arba 24 mėnesiams;
  • Jūsų automobilis pateks tik į kvalifikuotų, patyrusių mūsų meistrų rankas;
  • Dirbame su naujausiais bei senesniais Volvo modeliais, retesnėmis modifikacijomis, o taip pat ir iš JAV parvežtais Volvo.

Apie Volvo automobilius

Volvo – švediškos kokybės vėliavnešiu tapęs automobilių gamintojas. Švedijos kompanija yra labiausiai vertinama už saugumą, kadangi būtent jie išrado trijų taškų saugos diržus, kuriuos dabar naudoja kone visi automobiliai. Be to, beveik visi Volvo automobiliai gauna aukščiausius Euro NCAP įvertinimus už saugumą. Lietuvos keliuose galima išvysti ir Volvo sedanus, ir Volvo universalus, krosoverius bei visureigius. Tai – tiek premium segmento, tiek junior verslo klasės automobilius daugiausiai gaminanti kompanija.

Volvo automobilių patikimumas

Nors Volvo automobiliai Lietuvoje vertinami ir dėl patikimumo, kiekvienas modelis gali turėti savo problemų. Viskas labai priklauso nuo savininko, naudojimo įpročių bei individualaus automobilio. Paprastai rekomenduojame, kad Volvo diagnostika būtų periodiškai daroma bent kas 12-24 mėnesius. Tai leis užkirsti kelią rimtesnių problemų atsiradimui.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kiek truks Volvo remontas?

Remonto darbų trukmė labiausiai priklauso nuo individualios situacijos. Sakyti terminus nežinant problemos specifikų – neatsakinga. Dėl to pirmiausiai atliekama Volvo diagnostika ir tada, kai KEMI specialistai Kaune bei Vilniuje patikslins, kiek užtruks darbai. Paprastai KEMI Volvo centras dirbs nuo 1 valandos iki kelių dienų, kol gedimas bus išspręstas.

Kiek kainuos mano Volvo automobilio taisymas?

Daugelio paslaugų orientacines kainas rasite mūsų interneto svetainėje. Konkrečią sąmatą galėsime pristatyti po to, kai bus atlikta diagnostika ir žinosime, koks konkretus Volvo remontas reikalingas.

;