Škoda servisas Vilniuje ir Kaune

Kemi Bosch Car Service,
2024 m. sausio 15 d. 08:17

Jūsų Škoda automobilis sugedo? Reikalingas periodinis aptarnavimas? O gal ruošiatės pirkimui, pardavimui? KEMI servisai Vilniuje ir Kaune gali pasirūpint beveik bet kokių metų ir modelio Škoda automobiliu. Per optimalų laiką ir už patrauklią kainą prižiūrėsime Jūsų transporto priemonę, ją suremontuosime ir pakeisime dalis. Esame BOSCH servisas – partneris, tad galite pasitikėti kokybe.

Škoda remontas
Škoda remontas

KEMI – patikimas Škoda servisas

KEMI Škoda servisas atlieka viską nuo variklio, elektronikos ar važiuoklės remonto iki ratų suvedimo, montavimo, stabdžių sistemos bei beveik bet kurio kito komponento tvarkymo. KEMI turi per 30 metų patirtį tvarkant automobilius. Čia dirba patyrę mechanikai, o kiekvienas procesas optimizuojamas tam, kad darbų kokybė būtų nepriekaištinga, o klientai liktų maksimaliai patenkinti.

Dirbame su visais Škoda modeliais

Škoda remontas daromas kone visų metų ir markių Škoda modeliams. Daugiausiai dirbame su: Fabia, Felicia, Kodiaq, Karoq, Octavia, Superb, Roomster, Yeti, Rapid. Pasirūpinsime tiek populiariausių, tiek rečiausių konfigūracijų Škoda automobilių priežiūra ir remontu. Viskas visada prasideda su Škoda diagnostika. Kompiuterinė diagnostika ir vizuali apžiūra bei mechaninė patikra leidžia KEMI technikams tiksliai identifikuoti problemas bei pasiūlyti sprendimus.

BOSCH servisas – atsakingas požiūris, profesionalumas, greitis

KEMI Škoda servisas yra BOSCH partneris. Tai reiškia, kad naudodamiesi mūsų paslaugomis gaunate ir papildomų naudų. Pati svarbiausia – garantija 24 000 km arba 24 mėnesiams (priklauso, kas sueis anksčiau). Rezervuoti laiką KEMI servise verta, nes mes naudojame tik aukščiausios kokybės komponentus, patikimą elektroniką ir vadovaujamės geriausia mūsų partnerių ir taisymo praktika.

KEMI servise viskas patogu, paprasta, greita

KEMI servise Škoda remontas bus patogus ir paprastas. Vertiname savo klientų laiką, tad jūs galite sutarti dėl apsilankymo telefonu, el. paštu ar užpildydami užklausos formą internetu. Sutarus dėl laiko, juo atvykite į jums patogiausią servisą, o mes pradėsime darbus. Aptarnaujame bei remontuojame ir privačių, ir verslo klientų automobilius.

DUK

Kokia bus mano Škoda remonto kaina?

Tiksli remonto kaina paaiškės po to, kai bus atlikta jūsų automobilio Škoda diagnostika. Tik po jos galima tiksliai nustatyti defektus ir įvertinti visą darbų bei detalių kainas. Vertiname skaidrumą todėl daugumos paslaugų įkainius galite rasti tiesiog mūsų interneto puslapyje.

Po diagnostikos apie tikslius įkainius informuos mūsų specialistai. Remontą pradedame tik gavę jūsų sutikimą. Įprastai remonto kainos prasideda vos nuo 10,6 EUR.

Kiek truks mano Škoda remontas?

KEMI Škoda servisas dirba efektyviai. Po to, kai atliekama Škoda diagnostika ir nustatomi tikrieji gedimai ir įvertinami poreikiai, galima apskaičiuoti remonto trukmę. Paprasčiausi darbai, pavyzdžiui, filtro ar padangų keitimas, truks iki valandos, o kiti gali trukti ir kelias dienas. Trukmę tiksliname po patikros.

;