Citroen servisas Vilniuje ir Kaune

Kemi Bosch Car Service,
2023 m. lapkričio 20 d. 09:02

Jūsų Citroen automobiliu visada pasirūpins KEMI servisai Vilniuje arba Kaune. Profesionaliai diagnozuosime problemas, pasiūlysime sprendimus bei greitai atliksime darbus, kad kuo greičiau saugiai grįžtumėte į eismą. Rezervuokite laiką apsilankymui servise jau dabar ir Citroen servisas KEMI leis vėl džiaugtis savo transporto priemone.

Citroen remontas
Citroen remontas

Kur rasti KEMI servisus?

Šiuo metu KEMI servisai veikia: Švitrigailos g. 16A, Ukmergės g. 284 ir Kubiliaus g. 16, Vilniuje bei Taikos pr. 103A, Kaune.

Dažniausi Citroen automobilių remontai KEMI servisuose

Daugiausiai mūsų klientams Citroen remontas aktualus dėl: pakabos guminių įvorių (sailenblokų), šarnyrinių sujungimų, stabilizatoriaus sistemos, kuro purkštukų (ekologijos ir išmetimo sistemos), DSM diržo keitimas dėl alyvos nuotėkio. Tačiau KEMI servisas yra universalus ir po to, kai bus atlikta Citroen diagnostika, jūsų C3, C5, Berlingo, C4, C4 Picasso ir Grand Picasso bus suremontuotas tinkamai. Atliksime variklio, važiuoklės, išmetimo, aušinimo sistemos, elektronikos, stabdžių sistemos ar kitus darbus.

Kodėl verta Citroen remontuoti KEMI servisuose Vilniuje ir Kaune?

  • Galime būti kaip patikimiausias Citroen servisas bet kokiems remonto darbams, nes turime per 30 metų patirtį bei esame BOSCH servisų tinklo dalis;
  • KEMI Citroen servisas suteiks garantiją visiems darbams ir mūsų panaudotoms detalėms iki 24 000 km arba 24 mėnesiams;
  • Su jūsų automobiliu dirbs tik kvalifikuoti ir patirtį turintys meistrai;
  • Aptarnaujame bei remontuojame ne tik naujus ar populiariausius, bet ir retro Citroenus, sportinius DS modelius.

Citroen automobilių patikimumas

Kaip ir bet koks kitas automobilis, Citroen gali turėti savo silpnų vietų. Tinkamai prižiūrimi ir profesionaliai remontuojami problemos atveju, ir Citroen gali tarnauti labai ilgai. Tačiau būtent dėl to svarbu, kad diagnostiką ar remontą darytų kompetentingas Citroen servisas. Nors gali būti nusistačiusių prieš šių automobilių reputaciją, tačiau yra ir daugybė situacijų, kur geri vairuotojo įpročiai leidžia Citroen‘us eksploatuoti ir daug ilgiau nei kažkas galėjo tikėtis.

Apie Citroen automobilius

Tai – vieną ilgiausių istorijų automobilių pasaulyje turintis gamintojas. Dabar priklausantis Stellantis – tarptautinei automobilių gamintojų grupei, Citroen vis tiek išlaiko labai stiprų identitetą bei turi daugybę gerbėjų. Labiausiai Citroen žinomi dėl itin minkštų savo automobilių, hidraulinių pakabų, kurias naudojo praėjusio amžiaus 6-10 dešimtmečiuose. Dabar Citroen džiugina vairuotojus stilingai atrodančiais, ekonomiškais ir unikaliais miesto automobiliais bei plačia kitokių variantų gama.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kiek truks Citroen remontas?

Remonto trukmė priklauso nuo darbo sudėtingumo ir konkretaus modelio. Apie tai, kiek truks jūsų Citroen remontas galime informuoti prieš pradėdami darbus, bet po to, kai bus atlikta Citroen diagnostika. Tik tiksliai nustačius problemas galima įvertinti sprendimus bei jų įgyvendinimo laiką. Įprastai remonto ar keitimo darbai trunka nuo keliasdešimt minučių iki kelių dienų.

Kiek kainuos mano Citroen automobilio taisymas?

Remonto kainą sudaro detalių ir medžiagų kaina bei darbo laikas. Preliminarius įkainių rėžius daugeliui paslaugų rasite ir internete, tačiau tikslias kainas visada skaidriai pateiksime kaip sąmatą, prieš pradėdami darbus.

;