Važiuoklės remontas


 Kemi Vaziuokles remontas

 

  • Visoms važiuoklės dalims ir paslaugoms suteikiame 2 metų arba 24 000 km garantija

  • Pažangus “Beissbarth” važiuoklės patikros stendas Kubiliaus g. autoservise Vilniuje

  • Atliekame visas su automobilio važiuoklės remontu susįjusias paslaugas

Važiuoklė - viena iš svarbiausių automobilių sistemų, kuri užtikrina saugų automobilių valdymą. Vadovaudamiesi ilgamete patirtimi,  rekomenduojame bent kartą metuose patikrinti ratų geometriją ir įvertinti padangų nusidėvėjimo tolygumą. Mūsų servisuose kvalifikuoti darbuotojai suteiks reikiamas konsultacijas ir patikrins Jūsų automobilio važiuoklę.

Kada reikia remontuoti automobilio važiuoklę?

Svarbu yra atpažinti, kada yra reikalingas važiuoklės remontas. Ženklai - kurie parodo, kad jau laikas kreiptis į servisą:

1. Nepažįstamas triukšmas.

Rimtas signalas, kad važiuoklei reikia remonto - tai pašaliniai garsai sklindantys iš automobilio apačios. Tai gali nutikti sutrikus automobilio amortizavimo, ratų guolių, vairo kolonėlės darbui, esant sailenblokų ar šarnyrų ar kitų mechanizmų susidėvėjimui.

2. Pablogėjęs automobilio valdymas.

Kad jau yra rimta problema išduoda tai, kad važiuojant automobilis krypsta į vieną arba į kitą pusę, vairas nereaguoja į manevrus ir tam, kad automobilis judėtų tiesiai, turite nuolat taisyti vairo padėtį.

3. Greitas padangų susidėvėjimas.

Netolygiai susidėvėjusios padangos gali  signalizuoti apie važiuoklės gedimus.Jei matote, kad Jūsų automobilio  padangos  netolygiai susidėvėjusios, rekomenduojama atlikti važiuoklės patikrą.

Bet koks manevras, kurį atliekate su vairu, judina važiuoklę.  Jei pastebėjote vairavimo problemų, tai gali reikšti, kad kažkas yra ne taip su dalimis, esančiomis važiuoklėje ar aplink ją.

 

Dažniausiai atliekamos paslaugos:

Atliekame visus važiuoklės remonto darbus.

Registruokitės internetu arba telefonu