Variklio pagalvės keitimas

Kemi Bosch Car Service,
2024 m. vasario 29 d. 11:13

Vienas iš svarbiausių komponentų automobilio vidaus degimo variklyje yra variklio pagalvės. Jeigu joms nutinka problemų, iškyla didelė rizika rimtiems variklio gedimams ar sudėtingai tvarkomoms problemoms. Pastebėjus tokią problemą arba ją nustačius aptarnavimo metu, reikalingas neatidėliotinas variklio pagalvės keitimas. Jį kokybiškai ir sparčiai, bet kokiam automobiliui ar mikroautobusui bei kemperiui atliksime KEMI servisuose Kaune ir Vilniuje.

Variklis
Variklis

Kas yra variklio pagalvės? Jų paskirtis

Variklio pagalvės yra specialūs įtaisai, kuriais variklis tvirtinamas prie transporto priemonės rėmo. Pagrindinė jų paskirtis - stabilizuoti ir palaikyti variklio bloką. Pagalvės mažina vibraciją ir triukšmą, kuris kyla tuomet, kai variklis dirba.

Šie įtaisai taip pat sugeria smūgius ir kelio dangos nelygumus, užtikrindami sklandesnį vairavimą. Variklio tvirtinimo įtaisai taip pat palaiko tinkamą variklio padėtį transporto priemonėje, o tai labai svarbu siekiant optimalaus veikimo ir efektyvumo.

Variklio pagalvės gedimai ir problemos

Įprastai variklio pagalvėms keitimo reikia kas ~5-7 metus. Nors daug kas priklauso nuo eksploatavimo ir pačio automobilio, savalaikis jų keitimas bei priežiūra apsaugo nuo didelių ir brangių remonto darbų.

Pagalvės dėvisi natūraliai ir gali patirti pažeidimus dėl mechaninės žalos, dėl eismo įvykio ar nekokybiškai atlikto remonto. Apie tai, jog gali būti pagalvių problema išduos didelė ir įkyri vibracija, padidėjęs triukšmas iš variklio ir labai netolygiu tapęs valdymas.

Reguliari patikra ir neatidėliotinas užsiregistravimas į KEMI servisą padės problemą eliminuoti.

Kokybiškas variklio pagalvių ir kitų komponentų remontas KEMI servisuose

Variklio pagalvės keitimas – paslauga, kurią KEMI servise teikiame jau daugybę metų. Esame BOSCH servisų tinklo partneris, tad visus remonto darbus darome su kokybiškiausia įranga, o pažeistas ar sudėvėtas dalis keičiame kokybiškomis.

Įvairių tipų – benzininius, dyzelinius ir hibridinius automobilių variklius remontuojame jau daugiau nei 30 metų.

Variklių pagalvių keitimas – dirbame su visų rūšių automobiliais

Variklio pagalves apžiūrėsime ir pakeisime kone visų gamintojų automobiliams. Turime geriausius keltuvus, specialią diagnostikos įrangą ir patyrusių meistrų komandą. Tai leidžia greitai rasti variklio problemų priežastį bei atlikti pagalvių keitimą ar kitus reikalingus darbus per trumpiausią įmanomą laiką. Tvarkome vokiškus, japoniškus, prancūziškus, švediškus, amerikietiškus, korėjietiškus ir beveik bet kokio kito tipo automobilius.

DUK

Kokia yra pagalvių keitimo kaina?

Variklio pagalvės keitimo kaina priklauso nuo automobilio markės, modelio ir specifikacijų. Tikslią kainą meistrai jums praneš po diagnostikos. Šių darbų kaina prasideda nuo 106 EUR.

Kiek trunka pagalvių keitimas?

Pagalvių keitimo trukmė gali būti labai įvairi, kadangi kiekvienas gamintojas turi unikalių sprendimų dėl priėjimo prie šių komponentų. Tam tikrais atvejais darbas užims vos 1 ar kelias valandas, o kitiems modeliams reikės kelių valandų darbo vien tam, kad pavyktų prie jų prieiti. Apie trukmę informuosime po diagnostikos, o preliminarius skaičius pagal modelį galime pasakyti ir telefonu.

Kas bus, jeigu mėginsiu važinėti su variklio pagalvės problemomis?

Jeigu eksploatuosite automobilį su pažeistomis ar sudėvėtomis variklio pagalvėmis, problemų gali būti įvairių.

Visų pirma - gali atsirasti stipri vibracija ir nestabilumas, todėl automobilį pasidarys sunku valdyti. Antra - variklis gali pasislinkti arba pakrypti iš normalios pozicijos, o tai gadina pačius įvairiausius komponentus. Nuolatinis važinėjimas kelia riziką saugumui ir turtui, tad variklio pagalvės keitimas yra neatidėliotinas remontas.

;