Vairo traukės ir antgalio keitimas

Kemi Bosch Car Service,
2023 m. lapkričio 20 d. 11:51

Susidurti su vairo sistemos problemomis tenka tikrai nemažai daliai vairuotojų. Jas reikia spręsti kuo greičiau. Dažnai daroma paslauga – vairo traukės ir pačios traukės antgalio keitimas. Šią paslaugą atliekame patiems įvairiausiems automobiliams – nuo hečbekų ar kabrioletų, iki sedanų, visureigių ar net mikroautobusų. Registruokitės apsilankymui jau dabar ir padidinkite komfortą bei saugumą už savo automobilio vairo.

automobilio-patikra
Automobilio patikra

Vairo traukės keitimo kaina

Vairo traukės keitimo kaina prasideda nuo 26,5 EUR, o vairo traukės antgalio keitimas nuo 21,2 EUR. Tačiau kaina priklauso nuo automobilio modelio, darbo sudėtingumo, detalės kainos ir konkretaus gedimo. Tikslią sąmatą pateikiame prieš pradedant darbus, po diagnostikos.

Už ką atsakinga vairo traukė?

Vairo traukė yra viena svarbiausių vairavimo mechanizmo dalių. Ji sujungia jėgos agregatą (angl. drive) su vairo stebule. Trumpiau tariant, traukė atsakinga už tai, kad sukant vairą salone, suktųsi ir ratai. Na, o jeigu vairas nepakankamai arba netiksliai suka ratus, labai suprastėja automobilio valdomumas, smarkiai sumažėja saugumas. Traukes pažeidus ar joms susidėvėjus neišvengiamas ir skubiai turi būti atliekamas vairo traukės ar jos antgalio keitimas.

KEMI – profesionalus servisas, kur vairo traukės keitimas atliekamas su garantija

Jums atvykus į mūsų autoservisą, specialistai jį pakels ant specialaus keltuvo bei nuodugniai apžiūrės vairo mechanizmą. Nustačius problemą bus galima įvertinti remonto kainą ir trukmę bei jį atlikti. Tai – daug žinių reikalaujantis darbas, kurio metu visada rekomenduojame keisti ne tik pačią traukę, bet ir jos antgalį. Visoms mūsų sumontuotoms dalims ir atliktoms paslaugoms suteiksime net 24 mėnesių arba 24 000 km garantiją.

Profesionali vairo sistemos problemų diagnostika

Kadangi vairo ir važiuoklės sistema yra sudaryta iš daugybės komponentų, remonto darbų reikalingumas gali būti įvertinamas tik po diagnostikos. Nors galima įtarti įvairias problemas, realūs poreikiai paaiškėja tik po diagnostikos. Tam automobilis ir keliamas ant keltuvo. Mūsų specialistai pažįsta įvairių markių ir modelių automobilius, tad efektyviai nustatys problemas, pasiūlys sprendimus ir juos įgyvendins.

DUK

Kaip žinoti, jog reikalingas vairo traukės remontas/keitimas?

Apie problemas paprastai išduoda keistas ar nemalonus vairo elgesys jį sukant. Pavyzdžiui, vairas gali pasidaryti sunkesnis arba daug laisvesnis, vibruoti ir purtytis, ypač, kai jį sukate. Jeigu yra vibracijų, dėl traukės problemų jos paprastai sustiprėja važiuojant posūkyje arba labai staigiai akceleruojant, kai ima trūkti sukibimo ir reikia valdyti vairu.

Kiek truks vairo traukės keitimas?

Įprastai traukių keitimo terminai priklauso nuo automobilio modelio ir gedimo rimtumo. Dažnai vairo traukės ar jos antgalio keitimas užims mažiau nei vieną dieną, tačiau apie tikslius terminus informuojame po diagnostikos.

;