Salono filtro keitimas

Kemi Bosch Car Service,
2023 m. gruodžio 28 d. 12:13

Reikalingas salono filtro keitimas? Pastebėjote problemas, susijusias su nemaloniais kvapais ar kitus ženklus, bylojančius apie problemą? Pats laikas registruotis į KEMI servisą Vilniuje ar Kaune. Priimsime jūsų automobilį, pakeisime filtrą nauju bei atliksime kitus reikalingus darbus.

Salono filtro keitimas
Salono filtro keitimas

Salono filtro keitimas – kaina, trukmė, kaip dažnai tai daryti?

Salono filtro keitimo kaina priklauso nuo automobilio markės ir modelio, tačiau paprastai tai nėra laikoma brangia paslauga. KEMI servise šios paslaugos įkainis - 21,2 EUR.

Keitimo procesas KEMI servise paprastai trunka apie 15-30 minučių. Salono filtro keitimas rekomenduojamas kas 15 000 - 25 000 km, nors šis skaičius gali skirtis atsižvelgiant į aplinkos veiksnius, pavyzdžiui, oro užterštumo lygį ir važiavimo dulkėtais keliais dažnumą.

Ženklai, jog reikia keisti salono filtrą

  • Silpnas oro srautas per automobilio A/C sistemą;
  • Nemalonus kvapas salone, ypač įjungus kondicionierių;
  • Nuolat rasojantys langai;
  • Daugiau dulkių salone.

Be to, jei pradedate jausti alergines reakcijas arba diskomfortą naudodamiesi automobilio kondicionieriumi, taip pat gali būti, kad atėjo laikas patikrinti ir galbūt pakeisti salono filtrą.

KEMI servisas – pakeisime salono filtrą ir pasirūpinsime jūsų automobiliu

Jeigu jus domina kokybiškas salono filtro keitimas patrauklia kaina, tikrai verta atvykti į KEMI servisą. Filtrus pakeisime Audi, BMW, Mercedes-Benz, VW, Škoda, Toyota, Hyundai, Volvo, Kia bei daugybės kitų markių ir modelių automobiliams. Visiems darbams ir naujoms dalims mūsų servise suteikiama 24 000 km arba 24 mėnesių garantija.

Kodėl dėl salono filtro keitimo verta užsukti į KEMI servisą?

  1. Mūsų servise galime ne tik pakeisti filtrą, tačiau atlikti diagnostiką, sutvarkyti bet kokias kitas automobilio problemas.
  2. Prieš darbus pristatysime kainas, terminus – gerbiame jūsų laiką.
  3. Rūpinamės, kad kiekvieno kliento automobilis gautų reikiamą dėmesį.
  4. Esame įsikūrę ir Kaune, ir Vilniuje.
  5. Tvarkome kone visų markių ir modelių automobilius

Ką daro salono filtras?

Automobilyje esantis salono filtras rūpinasi salone - automobilio viduje esančio oro kokybe. Jis filtruoja dulkes, žiedadulkes, teršalus ir kitas ore esančias medžiagas iš oro, patenkančio į automobilį per A/C, ŠVOK (šildymo, vėdinimo ir oro kondicionavimo) sistemą.

Taip užtikrinama, kad salone esantis oras išliktų švarus ir nekenksmingas, o vairuotojas bei keleiviai jaustųsi komfortiškai. Tai ypatingai svarbu alergiškiems ar kvėpavimo takų ligomis sergantiems.

;