Sailenbloko keitimas

Kemi Bosch Car Service,
2023 m. lapkričio 20 d. 09:55

Sailenbloko keitimas ir automobilio važiuoklės remontas bei aptarnavimas – vienos iš dažniausiai KEMI servisuose atliekamų paslaugų. Profesionaliai apžiūrėsime Jūsų automobilį, įvertinsime problemas bei pasiūlysime sprendimus. Esame plataus BOSCH servisų tinklo narys, todėl garantuojame geriausią darbų kokybę.

Sailenbloko keitimas
Sailenbloko keitimas

Sailenbloko keitimo kaina

Guminės įvorės keitimas nuo 35 eur

KEMI – profesionalus sailenblokų keitimas ir remontas su garantija

Profesionaliame KEMI servise remonto paslaugos atliekamos su garantija. Būtent dėl šios priežasties sailenbloko keitimo kaina yra labai patraukli. Jūs gausite ir profesionalią konsultaciją, ir diagnostines paslaugas bei keitimą naujomis dalimis su 24 mėnesių arba 24 000 km garantija.

Sailenblokų remontas kone visų markių ir modelių automobiliams

Dirbame su: Audi, VW, BMW, Mercedes-Benz, Toyota, Lexus, Volvo, Peugeot, Renault, Citroen, Ford bei daugybės kitų markių automobiliais. Aptarnaujame ir sailenblokus patrauklia kaina keičiame ir retiems bei egzotiniams automobiliams ar iš JAV parvykusioms transporto priemonėms. Kartu galėsime atlikti ir kitus darbus.

DUK

Kaip žinoti, jog laikas keisti sailenblokus?

Tai, jog reikalingas sailenbloko ar svirties įvorės keitimas dažniausiai išduoda tam tikri ženklai. Kai kuriuos iš jų galima pastebėti greitai ir paprastai. Apie sailenblokų keitimo reikiamybę informuoja:

  • Labai sustandėjusi pakaba (jaučiasi važiuojant per duobes, kliūtis);
  • Bildėjimo ar girgždėjimo garsai iš pakabos;
  • Vibracija, kuri jaučiasi kėbule kai važiuojate;
  • Greičiau nusidėvintis protektorius iš padangos kraštų.

Kiek trunka šis darbas ir kokia yra sailenbloko keitimo kaina?

Sailenbloko keitimo kaina prasideda nuo 35 EUR, bet priklauso nuo automobilio modelio ir darbų sudėtingumo. Tikslią sąmatą pateiksime po diagnostikos.

;