Paskirstymo diržo keitimas

Kemi Bosch Car Service,
2024 m. sausio 11 d. 11:11

KEMI servisuose Vilniuje ir Kaune galime atlikti sudėtingą paskirstymo diržo keitimą. Paslauga teikiama ir dyzeliniams, ir benzininiams varikliams, įvairių markių ir modelių automobiliams. KEMI turi per 30 metų patirtį remontuojant automobilius. Darbams bei dalims suteiksime 24 000 km arba 24 mėnesių garantiją.

Paskirstymo diržo keitimas
Paskirstymo diržo keitimas

Darbų kaina, trukmė

Paskirstymo diržo keitimo kaina prasideda nuo 212 EUR, tačiau priklauso nuo automobilio markės ir modelio.

Darbų trukmė gali svyruoti nuo kelių valandų iki poros dienų. Tai – vienas iš atsakingiausių variklio specialistų atliekamų darbų.

Trukmė ir kaina tikslinamos po automobilių diagnostikos.

Kodėl sugenda paskirstymo diržai?

Yra ne viena priežastis, kodėl ši dalis genda ir pasidaro reikalingas paskirstymo diržo keitimas.

  • Amžius ir nusidėvėjimas. Laikui bėgant diržo guma susilpnėja ir apyra. Taip nutinka nuolatinio vidaus degimo variklio skleidžiamo karščio ir mechaninio poveikio.
  • Netinkamas įtempimas. Netinkamas diržo įtempimas (per daug įtemptas arba per silpnai) gali lemti ankstyvą gedimą. Reikalinga ir įtempėjų priežiūra, patikra.
  • Alyvos arba aušinimo skysčio nuotėkis. Dėl variklio alyvos ar aušinimo skysčio poveikio diržas gali būti pažeistas ir vieninteliu sprendimu tampa pilnas paskirstymo diržo keitimas.
  • Nepriežiūra. Jei rekomenduojamais intervalais neatliekamas aptarnavimas ir nepakeičiamas paskirstymo diržas ar jo įtempėjai, diržas gali ir nutrūkti.

Kokie ženklai išduoda, jog reikalingas remontas?

  • Variklio skleidžiami keisti garsai. Iš variklio sklindantys, į tiksėjimą ar spragsėjimą panašūs garsai gali byloti apie problemą su diržu.
  • Nesudirbantys cilindrai. Dėl susidėvėjusio pagrindinio diržo cilindrai nedirbs optimaliai
  • Sunkus variklio darbas laisva eiga arba sunkus užvedimas. Tai gali nutikti dėl to, kad diržas susidėvėjo arba išslydo – nukrito.
  • Matomi nusidėvėjimo požymiai. Jei apžiūros metu matosi nusidėvėjimo požiūriai, jį taip pat reikia keisti.
  • Alyvos nuotėkis. Jei diržas apsitepalavęs, tai irgi gali būti problemos indikacija.

KEMI – paskirstymo diržo keitimas su garantija

KEMI servise paskirstymo diržo keitimas atliekamas profesionaliai ir su garantija. Esame BOSCH servisų tinklo narys, tad šiems darbams ir dalims suteiksime 24 000 km arba 24 mėnesių garantiją. Atliekant brangų remontą tikrai rekomenduojame rinktis patikimą servisą, kuris atsako už kokybę.

Registruokitės paskirstymo diržų remontui ir keitimui internetu

Jeigu reikalingas paskirstymo diržo keitimas, jau dabar registruokitės vizitui į sau artimiausią KEMI servisą internetu. Atvykite sutartu laiku ir mūsų komanda pasirūpins jūsų transporto priemone.

DUK

Kodėl neverta paskirstymo diržo bandyti pakeisti patiems?

Dėl to, kad tai yra sudėtingas ir labai svarbus darbas, nerekomenduojama to daryti pačiam. Variklis – brangiausias ir svarbiausias komponentas, tad norint išvengti didesnės žalos nei naudos reikia specifinių techninių žinių, tikslumo ir įrankių. Neteisingas atlikimas gali sukelti rimtų pažeidimų, kurių tvarkymas (blogiausiu atveju - kapitalinis remontas, motoro keitimas) atsieis dar brangiau nei diržo keitimas KEMI servise. Rizika, kilusi netinkamai atlikus šį darbą, yra didesnė už tą sumą, kurią pavyktų sutaupyti. Dėl to tai neapsimoka.

Svarbių variklio komponentų tvarkymas – tik patikimame servise, kodėl?

Svarbiausių variklio komponentų, tokių kaip paskirstymo diržo tvarkymas reikalauja patirties ir tikslumo, kuriuos gali užtikrinti tik patikimas servisas ir geriausi mechanikai.

KEMI dirba didelę patirtį sukaupę variklio specialistai, kurie išmano įvairių tipų variklių subtilybes ir turi prieigą naudotis reikalingais įrankiais ir diagnostine įranga. Remontui visada naudojame tik aukščiausios kokybės dalis, laikomės gamintojo specifikacijų ir saugos taisyklių. Taip išsaugome jūsų transporto priemonės ilgaamžiškumą. KEMI suteikia garantijas.

Kaip nustatoma, kad reikia paskirstymo diržo remonto?

Tai nustatoma vizualios apžiūros bei kompiuterinės diagnostikos pagalba. Meistrai klauso variklio darbo, iš arti apžiūri šiuos variklio mazgus bei patikrina informaciją iš OBD jungties. Jeigu diržas keistas labai seniai, yra tepaluotas, aiškiai matosi pažeidimai arba susijusias klaidas rodo diagnostika, rekomenduojamas keitimas.

Kokie gedimai gresia, jeigu laiku nepakeisiu diržo?

Laiku nekeičiant diržo bei ignoruojant problemas, rizika tampa be galo didele. Jam nutrūkus, variklis gali būti smarkiai pažeistas, nustoti dirbti arba atsiras žala kone visiems likusiems komponentams. Geriausiu atveju, dėl menkai pažeisto ar susidėvėjusio paskirstymo diržo ženkliai sumažės variklio našumas ir galia. Remonto atidėlioti tikrai nevertėtų.

;