Pakaitinimo žvakių keitimas

Kemi Bosch Car Service,
2024 m. sausio 24 d. 08:26

Vidaus degimo, dyzelinu varomame variklyje, pakaitinimo žvakės atlieka labai svarbią funkciją. Žvakių keitimas reikalingas dėl nusidėvėjimo, profilaktikos ar net atliekant didelį variklio remontą. Šią paslaugą sėkmingai atliksime beveik bet kokios markės, modelio ir tipo automobiliams. Dirbame su kone visų gamintojų dyzeliniais automobilių varikliais. Jei domina pakaitinimo žvakių keitimas, kreipkitės jau dabar.

Pakaitinimo žvakės
Pakaitinimo žvakės

Pakaitinimo žvakių keitimo kaina, trukmė

Žvakių keitimo kaina priklauso nuo markės ir modelio, kadangi gali labai skirtis užduoties sudėtingumas. Paprastai šios paslaugos kainos prasideda nuo 21 EUR, tačiau tai patikslinsime po diagnostikos.

Darbų trukmė gali siekti iki kelių valandų, tačiau tai taip pat tikslinama po diagnostikos, priklauso nuo užimtumo.

Pakaitinimo žvakių keitimas – ženklai, išduodantys, jog reikia keisti

  • Užsidega „Check Engine“ lemputė – labai dažnai būtent šis ženklas tampa pirminiu indikatoriumi, kad gali būti problemų su pakaitinimo žvakėmis. Visgi, problemų gali būti įvairių, tad reikia atlikti diagnostiką.
  • Variklis netolygiai dirba – jeigu laisva eiga nėra tolygi ir variklis dreba, purtosi ar vibruoja, problema gali būti su žvakėmis.
  • Sunkiai užsivedantis automobilis – kadangi bene svarbiausia šių žvakių funkcija yra pakaitinimas prieš kurui patenkant į sistemą, labiausiai problemos jausis prieš užvedant. Problemos priežastis gali būti ir kita, tačiau paprastai atmetimo būdu nustatoma ar reikalingas žvakių keitimas.

Žvakes keiskite KEMI servise

KEMI – patikimas BOSCH servisų tinklo narys. Jūsų automobiliui atliekamas žvakių keitimas bus padaromas greitai, kokybiškai, saugiai ir atsakant už rezultatus. Visiems mūsų servise daromiems darbams suteikiama 24 000 km arba 24 mėnesių garantija. Tas pats galioja ir naujai naudojamoms dalims. Dėl garantijos, profesionalumo ir per 30 metų patirties remontuojant automobilių variklius rekomenduojame žvakes keisti KEMI servisuose Vilniuje ir Kaune.

Pasirūpinsime ir kitomis jūsų automobilio užvedimo sistemos ar variklio problemomis. Siūlome labai platų paslaugų spektrą, tad į mus kreiptis verta.

DUK

Kur rasti pakaitinimo žvakes?

Dyzeliniuose varikliuose gali būti iki dešimties kaitinimo žvakių. Po vieną tenka kiekvienam cilindrui. Jos paprastai ir būna sumontuotos į patį cilindrą. Šios žvakės yra tiesiogiai sujungtos su variklio valdymo bloku, kuris, naudodamas savąjį mikroprocesorių, analizuoja variklio duomenis bei reguliuoja jų veikimą. Norint prie jų prieiti gali reikėti nemažai ardymo darbų.

Kaip dažnai reikia keisti pakaitinimo žvakes automobilyje?

Nors intervalui įtakos gali turėti ir variklio eksploatavimas, ir kai kurios kitos smulkmenos, jas dažniausiai rekomenduojame keisti kas 100 – 150 tūkstančių kilometrų.

Tikslus poreikis remontui gali būti nustatomas tik po diagnostikos ir apžiūros, tad visada reikia detalaus patikrinimo. Apie poreikį keisti praneša diagnostika bei vizualinis ir mechaninis patikrinimas.

Kokia yra pakaitinimo žvakės – paskirtis, funkcija?

Pakaitinimo žvakės yra dyzelinių variklių sudedamoji dalis. Jos atlieka šildymo funkciją. Didžiausia darbo dalis tenka kuro, patenkančio į sistemą, šildymui, tačiau tuo pat metu šildomas ir antifrizas (aušinimo skystis). Rezultatas – lengviau užsivedantis ir greičiau darbinę temperatūrą pasiekiantis variklis. Pačios žvakės dar gali būti labai skirtingos, todėl ir defektai, problemos ar su jomis susiję remonto ypatumai gali skirtis.

Sukant raktelį, žvakės iš karto kaista ir šildo kurą, kad variklis lengviau užsivestų. Jos patiria didelę apkrovą, tad tam tikru periodiškumu jas reikia keisti.

Kaip veikia pakaitinimo žvakės?

Pakaitinimo žvakės moderniuose varikliuose veikia labai preciziškai. Jos turi jungtį su variklio bloku, kuris analizuoja visus prieinamus duomenis realiu laiku. Taip valdymo blokas nustato, kada įjungti ir išjungti srovę, o taip pat ir kokį srovės kiekį paduoti.

Kai specialus, būtent už kaitinimo žvakes atsakingas modulis nustato laiką ir paleidžia elektros srovę, ji teka į kiekvieną žvakę, kuri matomai švyti. Įpurškiamas kuras kontaktuoja su žvake ir šyla.

Kaip rezervuoti laiką žvakių keitimui ar kitam remontui?

Tai galite padaryti el. paštu, rašydami į kemi@kemi.lt, užpildydami registracijos formą internetu ar kreipdamiesi į jums artimiausią KEMI servisą telefonu. Pasiūlysime laiką ir sutartu metu beliks tik pristatyti automobilį. Viskuo kitu pasirūpinsime mes.

;