Pakabos spyruokliu keitimas

Kemi Bosch Car Service,
2023 m. lapkričio 20 d. 11:17

Profesionalus ir atsakingas pakabos spyruoklių keitimas padidins jūsų važiavimo komfortą ir saugumą už automobilio vairo. KEMI automobilių servise ši paslauga dažnai atliekama su įvairiausių markių, modelių bei tipų automobiliais. Jūs galite patogiai rezervuoti laiką vizitui bei gauti visą reikalingą dėmesį, kad po remonto automobilis puikiai važiuotų ir tarnautų.

Pakabos spyruoklės keitimas
Pakabos spyruoklės keitimas

Kokia yra spyruoklių keitimo kaina?

Spyruoklių keitimo kaina nuo 53 eur., plius detalės kaina. Ji priklauso nuo automobilio modelio ir markės. Galutinę kainą galėsime nustatyti ir jums pateikti po diagnostikos.

Pakabos spyruoklių paskirtis

Ant varančiosios automobilio ašies galima rasti spyruokles. Jos yra tarsi jungtis tarp ratų ir kėbulo. Spyruoklės skirtos tam, kad palaikytų automobilio svorį, leistų ratui tinkamai kontaktuoti su kelio danga ir kompensuotų vibracijas, sukeliamas važiuojant per nelygų paviršių. Tai reiškia, kad spyruoklės atsakingos už važiavimo komfortą ir saugų bei tolygų rato sukibimą su keliu.

Pakabos spyruoklių remontas KEMI servise

Atvykus į KEMI servisą ir pakėlus automobilį ant keltuvo galima pamatyti, jog reikalingas spyruoklių keitimas. Korozija, mechaninė žala ar kiti pažeidimai gali pakenkti jų efektyvumui ir ženkliai sumažinti važiavimo komfortą. Specialistai nuodugniai apžiūri spyruokles ir identifikuoja koroziją, įtrūkimus, mechaninę žalą arba deformacijas.

Rezervuoti laiką vizitui paprasta ir internetu.

KEMI – profesionalumas, kokybė, dėmesingumas jūsų automobiliui

Savalaikis aptarnavimas ir pakabos patikra leidžia ne tik padidinti komfortą ir saugumą, tačiau ir prailginti kitų automobilio komponentų tarnavimo laiką. KEMI yra BOSCH servisų tinklo dalis. Daugiau nei 30 metų sėkmingai aptarnaujame įvairių markių ir modelių automobilius, tvarkome jų važiuokles, amortizatorius ir pakabos spyruokles bei atliekame daug kitų darbų. Patyrę mūsų meistrai kokybiškai pakeis susidėvėjusias ar pažeistas spyruokles, o visos paslaugos bei naujos detalės gaus 24 mėnesių arba 24 000 km garantiją.

Aptarnavimui ir apžiūrai rekomenduojame atvykti prieš kiekvieną TA arba bent kas 50 – 60 000 km.

DUK

  • Sparčiai dėvisi padangos;
  • Automobilis krypsta, svyruoja ir nestovi ant kelio, ypač, kai yra pakrautas arba jame sėdi daugiau keleivių;
  • Daug kiečiau nei įprastai įveikiamos duobės, kelio nelygumai;
  • Automobilis labai nusėda;
  • Galima matyti rūdis ant spyruoklių.

Tačiau kai kurie iš šių simptomų gali reikšti ir kitą problemą. Dėl to reikia patikrinti automobilį ir tiksliai diagnozuoti problemą bei rasti jai sprendimą.

Kiek truks pakabos spyruoklių remontas?

Paprastai spyruoklių keitimas truks apie kelias valandas. Kadangi kiekviename automobilyje defektai gali būti skirtingi ir priėjimas prie spyruoklių gali būti nevienodas, remonto trukmė gali skirtis. Įvertinus problemą, patikslinsime ir terminą.

;