Oro filtro keitimas

Kemi Bosch Car Service,
2023 m. gruodžio 18 d. 10:55

KEMI servisuose Vilniuje ir Kaune atliekamas oro filtro keitimas kone visų markių ir modelių automobiliams. Džiaukitės kokybiškai ir greitai atliekama paslauga, o laiką vizitui galite patogiai rezervuoti tiesiog internetu ar telefonu. Atliksime diagnostiką, įvertinsime situaciją bei pakeisime filtrą ar kitus komponentus pagal poreikį.

Oro filtro keitimas
Oro filtro keitimas

Oro filtro keitimo kaina

Paslaugos kaina priklauso nuo pačio filtro kainos ir darbų sudėtingumo. Apie tai informuosime prieš pradedant darbus. Įkainiai prasideda nuo 10,6 EUR.

Oro filtro keitimo trukmė

Dažniausiai oro filtro keitimas užtruks mažiau nei porą valandų. Tai – standartinė užduotis, tačiau pats priėjimas prie filtro gali būti arba lengvas, arba mechaniškai sudėtingas. Jums dirba KEMI specialistai, kurie viską atliks greitai bei kokybiškai.

Oro filtro keitimas – periodiškumas

Paprastai oro filtrą reikėtų keisti kas 20 000 - 30 000 km, tačiau šis skaičius gali skirtis priklausomai nuo važiavimo sąlygų. Dažnai važinėjant dulkėtais keliais ar užterštoje aplinkoje (žiedadulkių sezono metu) filtrą gali tekti keisti dažniau. Filtro būklę įvertinti rekomenduojama kiekvieną kartą atvykus apžiūros. Laiku atliktas oro filtro keitimas apsaugos nuo rimtesnių problemų ateityje.

Kodėl oro filtrą keisti apsimoka KEMI servise?

  • Visiems darbams ir visoms naujoms dalims suteikiama 24 000 km arba 24 mėnesių garantija.
  • KEMI servise dirba tik profesionalūs mechanikai.
  • Patraukli oro filtro keitimo kaina, greitas darbų atlikimas.
  • Teikia profesionalias paslaugas, užtikrindami, kad oro filtras būtų pakeistas teisingai. Visos paslaugos teikiamos vienoje vietoje, todėl KEMI užtikrina patogumą ir patikimumą atliekant jūsų automobilio techninę priežiūrą.

Oro filtro paskirtis automobilyje

Oro filtras yra visuose automobiliuose su vidaus degimo varikliu. Jis yra labai svarbus variklio sveikatai ir efektyvumui užtikrinti. Kadangi vidaus degimo motorui reikia daug oro, jis jį ima iš aplinkos. Tačiau toks oras nėra švarus. Būtent oro filtras sulaiko nešvarumus, dulkes ir šiukšles iš aplinkos, neleisdamas jiems patekti į variklį.

Oro filtras rūpinasi, kad variklis gautų optimalų oro srautą. Nuo jo būklės priklauso ir variklio našumas, ir kuro sąnaudos, o kiti mazgai apsaugomi nuo kenksmingų teršalų.

Čia rasite daugiau informacijos apie filtrų ir tepalų keitimą.

;