Kuro filtro keitimas

Kemi Bosch Car Service,
2023 m. gruodžio 29 d. 06:33

Vienas iš dažnai pasitaikančių mūsų klientų poreikių – kuro filtro keitimas. Ši paslauga padeda išspręsti problemas ar pagerinti komfortą, naudojant automobilį. KEMI – profesionalus BOSCH servisas partneris gali pakeisti kuro filtrus: Audi, BMW, VW, Škoda, Mercedes-Benz, Citroen, Volvo, Toyota, Kia, Opel ir kitų gamintojų automobiliams.

Kuro filtro keitimas
Kuro filtro keitimas

Kuro filtro keitimas – kaina ir trukmė

Kuro filtro keitimo kaina priklauso nuo jūsų automobilio markės ir modelio. Trukmė – taip pat. Apie tai informuosime po diagnostikos arba pagal užklausą telefonu, el. paštu.

Paprastai keitimo procesas yra gana greitas, dažnai jam tereikia vos 1-2 valandų. Orientacinės kainos svyruoja nuo 21,20 iki 42,40 EUR.

Ženklai, sakantys, jog reikia keisti kuro filtrą

Štai ženklai, kurie jums sako, kad reikalingas kuro filtro keitimas:

  • Suprastėjęs galios realizavimas (silpnesnė ar netolygi akceleracija);
  • Sunkumai užvedant automobilį;
  • Dirbant laisva eiga, variklio apsukos yra nepastovios;
  • Išaugusios kuro sąnaudos.

Kai kuriais atvejais, dėl užsikimšusio degalų filtro gali sutrikti viso VDV (vidaus degimo variklio darbas). Jis gali gesti, o tai rodo, kad problemą reikia skubiai diagnozuoti, o patį filtrą pakeisti.

Kaip dažnai reikia keisti kuro filtrą?

Tai priklauso nuo jūsų važiavimo įpročių, automobilio markės, modelio, gamintojo rekomendacijų. Visgi įprastai patariama, kad kuro filtro keitimas būtų daromas kas 30 – 50 000 km.

Kodėl kuro filtrus keisti KEMI servise?

  • 24 000 km arba 24 mėnesių garantija naujam filtrui ir darbams;
  • Naudojamos tik aukščiausios kokybės detalės;
  • Kartu su kuro filtro keitimu galime atlikti ir kitus darbus;
  • Turime 30+ metų patirtį;
  • Laiką apsilankymui galima rezervuoti ir internetu.

Kuro filtro funkcija, paskirtis automobilyje

Automobilio degalų (kuro) filtras atlieka svarbų vaidmenį visame degimo ir kuro padavimo procese. Pagrindinė jo funkcija - filtruoti priemaišas iš degalų prieš jiems patenkant į variklį. Nepaisant to, kad degalus į baką pilame tiesiai iš kolonėlės, per laiką pats bakas ir kuro sistema gali užsiteršti.

Filtras neleidžia tokiems teršalams, kaip purvas, rūdys ir šiukšlės, užkimšti purkštukų, nes tai galėtų sugadinti variklį arba gerokai padidinti kuro sąnaudas. Tad kuro filtras atsakingas už variklio apsaugą.

Daugiau informacijos apie filtrų ir tepalų keitimą.

;