Aušinimo skysčio keitimas Vilniuje ir Kaune

Kemi Bosch Car Service,
2024 m. balandžio 30 d. 10:33

Kiekviename automobilyje būtina stebėti aušinimo skysčio lygį ir užtikrinti, kad tinkamu metu bus atliekamas aušinimo skysčio keitimas. Jeigu norite, kad jūsų dyzelinio, benzininio ar hibridinio variklio aušinimo sistema būtų pasirūpinta – kreipkitės į KEMI. Rezervuokite laiką ir mes atliksime reikalingą diagnostiką.

aušinimo-skysčio-keitimas
Aušinimo skysčio keitimas

Kokia yra aušinimo skysčio keitimo kaina?

Šių paslaugų kaina prasideda nuo 58 EUR. Įtakos galutinei kainai turi pilamo antifrizo tipas bei kiekis. Taip pat nepamirškite, kad kartu su šia paslauga dažnai gali būti atliekami ir kiti aušinimo sistemos aptarnavimo darbai.

Kada reikia papildyti aušinimo skystį?

Antifrizo į bakelį įpilkite visada, kai pamatote, kai jo lygis yra per žemas (žemiau min ribos bakelyje) arba jei variklio termometras ima rodyti labai aukštą temperatūrą arba užsidega specialus pranešimas dėl to, kad trūksta antifrizo.

Taip pat pravartu reguliariai patiems, vizualiai tikrinti aušinimo skysčio lygį, pavyzdžiui, keičiant alyvą. Svarbu ne tik, kad lygis nenukristų per žemai, bet ir kad jis neviršytų rekomenduojamų ribų. Taip išvengsite galimų variklio pažeidimų.

Aušinimo skysčio keitimas ir aušinimo sistemos priežiūra KEMI servise

Jeigu jums reikalingas aušinimo skysčio keitimas arba kompleksinės aušinimo sistemos aptarnavimo bei remonto paslaugos, registruokitės į KEMI servisą Kaune arba Vilniuje. Mes esame autorizuotas BOSCH servisas-partneris, todėl dirbame su geriausiomis detalėmis, turime profesionaliausią įrangą bei kompetentingų technikų komandą.

Greitai diagnozuojame aušinimo sistemos problemas, turime kokybiškus skysčius keitimui, o visiems darbams, detalėms ir medžiagoms suteikiame 24 000 km arba 24 mėnesių garantiją.

Kaip pasirinkti geriausią antifrizą savo automobiliui?

Jeigu norite papildyti savo automobilio antifrizo bakelį, galite pasinaudoti daugybe paieškos įrankių ir informacija internete. Daugumoje atvejų galima matyti, kuri priemonė tinka tiesiog nurodžius savo automobilio markę, modelį ir variklį. Tačiau daug patogiau ir greičiau - kreiptis į KEMI servisą, kur bus profesionaliai atliekamas aušinimo skysčio keitimas geriausiu ir tinkamiausiu.

Kiek truks antifrizo keitimas KEMI servise?

Paprastai šis darbas trunka neilgai, ne daugiau nei keliolika minučių. Visgi, apie trukmę informuosime po diagnostikos, kadangi kartu su tuo būna atliekami ir kiti darbai.

Kam reikalingas aušinimo skystis?

Aušinimo skystis jūsų automobilio vidaus degimo varikliui reikalingas tam, kad jis neperkaistų. Tuo pačiu, antifrizas saugo nuo korozijos ir leidžia varikliui dirbti optimaliai, be perdėto streso. Aušinimo skystis sugeria variklio išskirtą šilumą ir išsklaido ją per radiatorių, o antikorozinės savybės apsaugo vidinius komponentus.

Jei aušinimo skysčio lygis yra per žemas, variklis kaista ir dirba per aukštoje temperatūroje. Pernelyg ilgas laikas aukštoje temperatūroje kenkia tiek elektronikai, tiek mechaniniams komponentams.

;