Kemi lojalumo kortele 3

 

Esame dėkingi savo lojaliems klientams, todėl dovanojame jiems nuolatinę 10% nuolaidą automobilio detalėms ir serviso paslaugoms.

Tapę nuolatiniu mūsų autoservisų tinklo klientu, įgyjate galimybę naudotis Kemi lojalumo programos teikiamomis nuolaidomis. Ja galėsite pasinaudoti atsiskaitydami už paslaugas bei prekes bet kuriame Kemi autoservise.

Klientas turi teisę gauti Kemi lojalumo programos nuolaidų kortelę, kai vieno ar kelių apsilankymų metu yra įsigijęs prekių ir paslaugų už ne mažiau kaip 300 Eur

 

 

Kaip gauti Kemi lojalumo kortelę? 

1. Vieno ar kelių apsilankymų metu reikia būti įsigijus Kemi paslaugų ar detalių už ne mažiau kaip 300 Eur. (Nežinote ar jau esate išleidęs (-usi) 300 Eur? Parašykite užklausą į kemi@kemi.lt, nurodę savo vardą, pavardę ir telefono numerį.)

2. Atvykę į bet kurį mūsų autoservisą ir užpildykite lojalumo programos anketą (artimiausią autoservisą rasite čia).

3. Kortelė jūsų!

  

Lojalumo programos taisyklės:

1. Bendrosios nuostatos:

1.1. UAB „KEMI Service“ lojalumo programa (toliau – Lojalumo programa) yra nuolatiniams klientams skirta programa, suteikianti teisę gauti specialius pasiūlymus ir nuolaidas apsilankius KEMI autoservisų tinkle.

1.2. Šios taisyklės galioja ir yra privalomos UAB „KEMI Service“ lojalumo programos kortelių (toliau – Kortelės) turėtojams (toliau – Lojalumo programos dalyviai). Lojalumo programos dalyviai privalo laikytis šiose taisyklėse nurodytų terminų ir sąlygų.

1.3.  Lojalumo programa skirta tik fiziniams asmenims.

1.4. Kliento, kaip Lojalumo programos dalyvio, statusą patvirtina kortelė, kuri suteikia jam galimybę naudotis specialiomis lojalumo programos nuolaidomis.

 

2. Kortelės išdavimas:

2.1. Klientai Korteles gali įsigyti KEMI autoservisų tinkle.

2.2. Kortelė išduodama nemokamai.

2.3. Klientas, norėdamas gauti Kortelę, privalo užpildyti specialią anketą. Jeigu klientas atsisako nurodyti anketoje prašomus duomenis, Kortelė gali būti neišduota.

2.4. Pasirašydamas anketą Kortelei gauti, Lojalumo programos dalyvis sutinka su Lojalumo programos sąlygomis ir įsipareigoja jų laikytis.

2.5. Kortelės išduodamos su aktyvuota 10 proc. nuolaida KEMI autoservisų tinkle įsigytoms ir sumontuotoms į automobilį automobilių detalėms ir paslaugoms.

2.6. Kortelės turėtojams nuolaida netaikoma padangoms ir akumuliatoriams.

2.7. Nuolaidos yra nesumuojamos.

2.8. Kortelės galiojimas - neterminuota.


3. Kortelės naudojimas:

3.1. Kortelės teikiamomis nuolaidomis gali naudotis Lojalumo programos dalyvis, atsiskaitydamas už suteiktas paslaugas, prekes KEMI autoservisų tinkle.

3.2. Kortele gali naudotis tik jos savininkas. Kortelės numeris yra priskiriamas prie kliento įmonės programoje.

3.3. UAB „KEMI Service“ turi teisę vienašališkai keisti, nutraukti Lojalumo programos kortelės galiojimą, specialius pasiūlymus ir nuolaidas, kortelės naudojimo taisykles bei sąlygas be išankstinio pranešimo Lojalumo programos dalyviui.

3.4. Pametus ar kitu būdu praradus Kortelę, pasikeitus asmens duomenims ne vėliau kaip per tris darbo dienas apie tai būtina informuoti UAB „KEMI Service“ telefonu +370 5 264 7273 arba elektroniniu paštu kemi@kemi.lt.

3.5. UAB „KEMI Service“ neatsako tais atvejais, kai kortelė ir (arba) bet kokie duomenys, susiję su kortele, bet kokiu būdu buvo perduoti naudotis kitam asmeniui, taip pat tais atvejais, kai pametus ar kitaip praradus kortelę, apie tai nėra pranešama šių taisyklių nustatyta tvarka.


4. Lojalumo programos dalyvio asmeninės informacijos rinkimas:

4.1. Užpildydamas anketą Kortelei gauti Lojalumo programos dalyvis sutinka, kad UAB „KEMI Service“ naudotų Lojalumo programos dalyvio asmens duomenis administravimo ir tiesioginės rinkodaros tikslais bei sutinka gauti informaciją apie Lojalumo programos vykdymo eigą.

4.2. Lojalumo programos dalyvis, norėdamas pateikti papildomos informacijos apie save, papildyti ar ištaisyti anketoje Kortelei gauti pateiktus duomenis, gali tai padaryti paskambinęs UAB „KEMI Service“ telefonu +370 5 264 7273 arba elektroniniu paštu kemi@kemi.lt.

4.3. UAB „KEMI Service“ kaupia asmeninę Lojalumo programos dalyvio pateiktą informaciją tam, kad galėtų vykdyti Lojalumo programą.

4.4. UAB „KEMI Service“ garantuoja asmeninės informacijos konfidencialumą bei užtikrina Lojalumo programos dalyvio duomenų saugumą ir tvarkymą, remiantis Lietuvos Respublikos asmens duomenų apsaugos įstatymais.

 

5. Baigiamosios nuostatos:

5.1. UAB „KEMI Service“ gali nutraukti kliento dalyvavimą Lojalumo programoje:

5.1.1. Lojalumo programos dalyviui nesilaikant Lojalumo programos taisyklių;

5.1.2. Pastebėjus, kad Lojalumo programos dalyvis perleidžia naudojimąsi savo kortele kitam asmeniui.

5.2. Nutraukus dalyvavimą Lojalumo programoje Kortelė yra automatiškai užblokuojama.

5.3. Išsami informacija apie Lojalumo programos sąlygas pateikiama www.kemi.lt, kreipiantis elektroniniu paštu kemi@kemi.lt.