Darbas karantino metu

LR Vyriausybei paskelbus karantino Lietuvoje pratęsimą bei taikant apribojimus dėl COVID-19 plitimo, norime informuoti, kad Kemi autoservisų tinkle klientų aptarnavimas yra ribojamas, bet užtikriname, kad paslaugos ir toliau yra teikiamos ir prieinamos visiems mūsų klientams.

Karantino metu mūsų servisai paslaugas teikia tik darbo dienomis nuo 7.30 iki 18.00 val. – laikantis visų svarbiausių saugumo priemonių.

Mes imamės visapusiškų atsargumo priemonių, kad apsaugotume savo darbuotojus ir klientus ir užkirstume kelią COVID-19 plitimui. Perorganizuojame savo darbą, ypatingą dėmesį teikiame savo servisų visų patalpų dezinfekavimui ir ribojame susitikimus akis į akį, taip padėdami išlaikyti socialinį izoliavimąsi.

Užtikriname savo klientus, kad servisuose laikomės visų Sveikatos apsaugos ministerijos pateiktų rekomendacijų ir imamės visų įmanomų saugos priemonių, kad sustabdyti viruso plitimo galimybes:

  • Užtikriname reguliarų patalpų vėdinimą – vėdiname patalpas natūraliai ne rečiau kaip 5 kartus per dieną. Darbo vietos paviršius (stalų, kėdžių, palangių, durų rankenų ir kt.), valome naudojant specialiąsias priemones ne rečiau kaip vieną kartą per dieną;
  • Klientams ir darbuotojams visose patalpose yra dezinfektantai;
  • Klientai servisuose aptarnaujami laikantis labai saugaus atstumo taip pat dėvint apsaugines veido kaukes bei gumines pirštines.
  • Naudojame automobilių vairo bei pavarų svirties užvalkalus. Prieš pradedant vairuoti transporto priemonę - kiekvieno automobilio vairą bei pavarų svirtį dezinfekuojame skysčiu.

Šiuo metu esame ypač lankstūs perkeldami serviso vizitus bei keisdami suteikiamų paslaugų laiką. Nuoširdžiai apgailestaujame ir atsiprašome už nepatogumus.

 

Servisų kontaktai:

Ukmergės g. autoservisas
Tel. 8 52 431484

 

Švitrigailos g. autoservisas
Tel. 8 52 647272

 

Kubiliaus g. autoservisas
Tel. 8 52 709997

 

Taikos pr. autoservisas
Tel. 8 37 400320


Saugokime save ir savo artimuosius!
KEMI komanda